Lista ocen Fiat Uno II 1.0 48KM 35kW 1998-2000 (40)

1,5
~kamiol
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Paliwocholik Kultura pracy żadna, Elastycznoś także żadna czesto trzeba sięgać do lewarka, Jedyny plus to to iż auto można uruchomić bez problemu przy -25 stopniach ale to za mało (Silnik)
~Tomasz Kobrzyński
Hatchback 1.0 48KM 35kW
To naprawdę uniwersalne auto - i dla rodziny i do małego biznesu i dla kobiety i dla mężczyzny. Stara konstrukcja (przecież to samochód rouku 1983 !), ale naprawdę dobra...
3,4
~uno clip
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Generalnie auto w porządku. Tanie i dobre. Niezbyt komfortowe i niezbyt ładnie wykończone, ale jeździ praktycznie bezproblemowo. Mało poważnych usterek. Na bezwypadkowym aucie korozja bierze każdy element. Lato czy zima - zawsze zapala. Jedynie ta wtopa z nawiewami - zimą ciepłe powietrze można sobie puścić tylko na szybę lub nogi :/
2,9
~MegaW
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Wspaniały wybór dla osoby która oczekuje od samochodu przemieszczania się latem z punktu A do B i nic więcej.Dla osób które oczekują taniej jazdy przyzwoity a dla osób które chcą coś więcej (sprawne wyprzedzanie, komfort , itd.) Jest to wybór słaby
~Artix
Hatchback 1.0 48KM 35kW
za te pieniadze to swietny pojazd na zakupy do jazdy po miescie no i jako tragarz po zlozeniu siedzen, mimo kiepskiej opini o fiatach ja jestem zadowolony szczegolnie po tym jak zima przy -25 C bral odemnie prad 2 letni mercedes zeby odpalic swoje auto ja zapalilem bez problemu po pierwszym kreceniu :-) Nie wszystko co tanie jest kiepskie :-)
3,5
~vox@free.silesianet.pl
Hatchback 1.0 48KM 35kW
lepsze to niż cienkus, w końcu troszkę większy i cichszy. Jak na tą klasę to super
3,3
~Małopolanin
Hatchback 1.0 48KM 35kW
ogolnie zrobilem nim kupe kilometrow i mam do niego sentyment
~Michal "Mis"
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Za te pieniadze to rewelacja, dosc pojemny, niezawodny(!), ekonomiczny samochod. Jego wady - nieciekawy wyglad, przestazala konstrukcja, kiepskie materialy. Choc ja majac do wyboru kilkuletnie UNO i np Escorta kupilbym drugie.
~sling@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Jak na tą klasę i dosyć przestarzałą konstrukcję samochód zasługuję na oklaski i okrzyki. Jestem zadowolony z mojego Uniaka!
~giekar@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 48KM 35kW
wcześniej nie sądziłem jednak, że będzie na tyle dobry i wygodny , niespodzianka na plus