Lista ocen Fiat Uno II 1.0 48KM 35kW 1998-2000 (26) - Całokształt

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zbylo
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Doskonały samochód! w grudniu 2007 dałem za niego 3800zł. Odrazu wymieniłem standardowo rozrząd z napinaczem,paskiem alternatora i pompe wody bo była nieszczelna (czesci+robocizna = 300zl.Dp tej pory jedyna usterke jaka musialem usunąc to wymiana tylnego cylinderka za ...20 zł. Silnik jak stare wino,pali z kopa,niezawodny.Zawsze dotarlem na miejsce i z powrotem,nigdy mnie nie zawiódł zawsze wyszedł z najwiekszej opresji na medal.Za ta cene to...
~uno clip
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Generalnie auto w porządku. Tanie i dobre. Niezbyt komfortowe i niezbyt ładnie wykończone, ale jeździ praktycznie bezproblemowo. Mało poważnych usterek. Na bezwypadkowym aucie korozja bierze każdy element. Lato czy zima - zawsze zapala. Jedynie ta wtopa z nawiewami - zimą ciepłe powietrze można sobie puścić tylko na szybę lub nogi :/
~Artix
Hatchback 1.0 48KM 35kW
za te pieniadze to swietny pojazd na zakupy do jazdy po miescie no i jako tragarz po zlozeniu siedzen, mimo kiepskiej opini o fiatach ja jestem zadowolony szczegolnie po tym jak zima przy -25 C bral odemnie prad 2 letni mercedes zeby odpalic swoje auto ja zapalilem bez problemu po pierwszym kreceniu :-) Nie wszystko co tanie jest kiepskie :-)
~Mirek lat 43
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Za pieniądze które dałem to nic lepszego bym nie otrzymał. Kilku znajpmych za te pieniądze kupiło używane tzw zachodnie. Ja w zasadzie po serwisach nie jeżdzę i po sklepach z częsciami. Znajomi niestety odwiedzaja i serwisy i sklepy z częściami - przeważnie używanymi bo nowe drogie. Ze swej decyzji jestem zadowolony.
~hubimar@poczta.fm
Hatchback 1.0 48KM 35kW
przez 3 lata tylko przeglądy, 1 poważniejsza naprawa wymiana elektroniki ale zaraz po zakupie, w cenie seicento, gdybym wybierał jeszcze raz sam, w tej cenie to z pomiądzy dostępnych w polsce nowych sam (Seicento, matiz, uno) wybrał bym uno dużo większy od innych co za tym idzielepszy komfort jazdy itp.
~MegaW
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Wspaniały wybór dla osoby która oczekuje od samochodu przemieszczania się latem z punktu A do B i nic więcej.Dla osób które oczekują taniej jazdy przyzwoity a dla osób które chcą coś więcej (sprawne wyprzedzanie, komfort , itd.) Jest to wybór słaby
~Michal "Mis"
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Za te pieniadze to rewelacja, dosc pojemny, niezawodny(!), ekonomiczny samochod. Jego wady - nieciekawy wyglad, przestazala konstrukcja, kiepskie materialy. Choc ja majac do wyboru kilkuletnie UNO i np Escorta kupilbym drugie.
~Tomasz Kobrzyński
Hatchback 1.0 48KM 35kW
To naprawdę uniwersalne auto - i dla rodziny i do małego biznesu i dla kobiety i dla mężczyzny. Stara konstrukcja (przecież to samochód rouku 1983 !), ale naprawdę dobra...
~sist
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Da się lubić. Jest niezawodny. Idealny do miasta, chociaż długie trasy "nie zabijają". Odpowiednią techniką jazdy wiele można zdziałać, da się cieszyć. Lubię go.:-)
Dziennik kosztów dla Fiat Uno II 1.0 48KM 35kW
6,9
~kmatuszewski@spinet.com.pl
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Ogólnie, za te pieniądze to lepsze od seichento, ale wydaje mi sie ze gorzej od felicji. Jakość wykończenia bardzo słaba, za to dobre zawieszenie, silnik może być - w sumie tak średnio