Lista ocen Fiat Uno II 1.0 48KM 35kW 1998-2000 (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamiol
Hatchback 1.0 48KM 35kW
1. Wycieraczka z tyłu przestała się obracać (wysiadł silniczek) 2.Szyba przednia pękła samoczynnie 3. Przestał działać spryskiwacz przednich szyb chuczy jak by spryskiwal a nic nie leci plyn mam pelny!! 4. Spadki napięcia prądu w aucie (przygasa tablica, światla, zegarek) 5. problemy z zamkiem od bagażnika i w drzwiach kierowcy (nie zamukaly się trzeba bylo mocno trzasnąć) problem zniknoł wraz z zimą 6 Problemy z rozrusznikiem 7. Częste...
~giekar@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 48KM 35kW
rdzewiejące felgi, ramy foteli, kiepskie materiały- wymagają bardzo delikatnego obchodzenia się z nimi, podobnie tapicerka
~MegaW
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Trochę się deska rozdzielcza obwiesiła i odpadł kawałek materiału z kierownicy samochód słabo wykończony
~Tomasz Kobrzyński
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Nigdy nic mnie nie zaskoczyło - raz tylko nie chciał odpalić, ale to był akumulator ...
~Michal "Mis"
Hatchback 1.0 48KM 35kW
No jak na razie to odkleila sie ikonka od tylnej wycieraczki - wystarczyla kropelka kleju.
~Artix
Hatchback 1.0 48KM 35kW
raczej sie nie psuje choc bierze troche oleju od samego poczatku, reszta to drobiazgi
~uno clip
Hatchback 1.0 48KM 35kW
Hmm... Nic nie przychodzi mi do głowy - w tym aucie z drobiazgów nie ma się co psuć.
~Małopolanin
Hatchback 1.0 48KM 35kW
czasem cos nawali, rewelacją jest to ze potrafi sie samo naprawic :-)
~mziolkowski@cavern.com.pl
Hatchback 1.0 48KM 35kW
nic sie nie psuje, na samym pocz. raczka sie odczepila od tylnych drzwi
Dziennik kosztów dla Fiat Uno II 1.0 48KM 35kW
6,9
~sling@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 48KM 35kW
brak drobnych usterek, spaliły mi się tylko obie żarówki na przodzie, hehe