Lista ocen Fiat Uno II 1.1 52KM 38kW 1989-1994 (23) - Całokształt

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pea@op.pl
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Ogólnie jest dobrze. Auto dla rodziny z przeciętnym budżetem. Studenci też będą zadowoleni (w końcu lepsze to niż maluch czy coś takiego a pod wzglendem ekonomi i ceny prawie to samo !!). Pozatym na prezentuje się conajmniej dobrze (mój ma relingi, szyberdach, dobre nagłośnie, kolor srebrny metalic i alusy. Do tego 60 KM i powiem szczerze że zarówno na parkingu jak i na autostradzie nie czuję się gorszy od posiadaczy VW, Hond itp - oczywiście...
~Muzyk007
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Idealne autko do jazdy miejskiej. Również testowany był w trasach i też się sprawdził. Polecam osobą nie wymagającym luksówsów, lubiących samodzielne naprawy, gdzyż atko jest proste w budowie. Sparwdza się również jako autko do codziennych dojazdów do pracy, chociażby ze względu na niskie spalanie. A jeszcze jak jest w gazie to wychodzi taniej niż komunikacja miejska. Polecam także osobą, które lubią niezawodność.
~tomekbolek
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Uno wyprodukowane we Włoszech jest , leprze od tych wyprodukowanych w Polsce.Komfort jazdy nie najlepszy Ale za tą cenę? 100 razy lepsze od polonezów, VW Polo z 93, Golfa I, kadetów i innych w tej klasie. Polecam rodzinie która ma małe dochody.(Do pracy jeżdżę taniej na Lpg niż autobusem ,14 km dziennie).
~maciek@tartarus.eu.org
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Kilka razy przejechał Europę nigdy nie zawodząc. Po. ok. 80 tys. silnik zaczął stukać i nikt nie potrafił sobie z tym poradzić. Po przeróbce na gaz stukanie samo ustąpiło i teraz nawet na benzynie jest ok. Na gazie prawie nic nie stracił z mocy. Ma trochę za mały prześwit jak na nasze drogi i krawżeniki.
~KAmiLo
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Podsumowując samochod nie jest zły. Lubie go chociaz trzeba miec do niego cierpliwość. Moja przygoda z Fiatem Uno jednak konczy sie wraz z koncem waznosci badan technicznych i oddaje go na złom. Slużyl mi wiernie jednak teraz bedzie Audi A2
~pies381@wp.pl
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Autko godne polecenia, tanie w zakupie i eksploatacji, niskie spalanie (ok 9 litrow gazu), bardzo tanie czesci. Oczywiscie ma tez swoje wady, szybko zuzywajace sie elementy zawieszenia, trzeszczące plastiki itd jak to zwykle bywa we fiacie
~grzesio
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Było trochę poważnych usterek, ale na drodze nigdy mi nie stanął. Pali niewiele, myślę że mimo napraw jest ekonomiczny. Przejechałem już nim 50kkm i nie narzekam. Poza tym to moje pierwsze auto więc zawsze będę je darzył wielkim sentymentem ;)) UNO RULES !!
~Baloo
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Uniak jest spoko jak na rozwiązania z przed 20 lat. W gruncie rzeczy to był samochód roku. Od 2 lat pojawiła się korozja na dole drzwi i podłodze pod kierowcą. Lakierek po woskowaniu wygląda jak nówka.
~Wladyslaw.Wojtowicz@gmail.com
Hatchback 1.1 52KM 38kW
po 150.000km. wymieniłem pierścienie na tłokach i śmigam dalej ,dynamiki mogą mi pozazdrścić fury z większymi silnikami
~Ela
Hatchback 1.1 52KM 38kW
biorąc pod uwagę niskie koszty utrzymania muszę stwierdzić, że jest to dobry samochodzik, choć ogrzewanie doprowadza mnie do pasji