Lista ocen Fiat Uno II 1.1 52KM 38kW 1989-1994 (25) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pea@op.pl
Hatchback 1.1 52KM 38kW
kolejna 5. pali 6l w trasie 7 w mieście. 8 Przy NIEekonomicznej jeździe, a jak sięgo ładnie poprosi to i mniej spali. Części do fiata można dostać wszędzie za smieszne pieniądze. ASO trochę drogie ale solidne (tak się składa że miszkam w Tychach i fabrykę mam pod nosem :)). Większość napraw jestem w stanie zrobić sam a jak coś poważniejszego jest to ide do znajomego mechanika, tak że naprawde nie wychodzi to drogo :)
~grzesio
Hatchback 1.1 52KM 38kW
spalanie 8l/100km LPG (średnio) więc uważam że bardzo dobrze, koszt 100 km oscyluje wokół 10zł. Niestety napraw trochę było, napiszę co wymieniłem:gaźnik,aparat zapłonowy,alternator,moduł podciśnieniowy. Eksploatacja normalnie:tłumik, hamulce (tarcze,kloci,szczęki,cylinderki).Żona czasem się wkurza, ale i tak uważam że jest tani w eksploatacji
~Baloo
Hatchback 1.1 52KM 38kW
w trasie spalił mi 4,6 litra po mieście 5,5 6 litrów ale trzeba jeździć spokojnie. Po 150tyś siadło sprzęgło a po 180 tyś rozrusznik. tak to tylko elementy eksploatacyjne. Tłumnik co 4 lata do wymiany cena ok 100 zł inne częśći też relatywnie tanie serwisuje go sam.
~Pablito
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Spalanie średnie jak wyliczałem było to w zimie to 6,2l/100km. Nie jestem rajdowym kierowcą, a poza tym chcę żeby jak najdłużej pojeździło.
~Muzyk007
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Ałtko ekonomiczne... Ceny napraw jak i części są niskie. Naprawy można bez większych zdolnośći przeprowadzać samemu.
~tomekbolek
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Średnio 7.75/100km LPG Wszelkich napraw dokonuje w warsztatach szkolnych szkoły samochodowej, bardzo tanio i solidnie.
~export@variant.pl
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Max 9 l./100 km.(zima, miasto, szybko) Min 4,9 l./100 km. Trasa 700 km. do 120 km./h. Ceny jak wszedzie, tylko nie w ASO.
~wisniak
Hatchback 1.1 52KM 38kW
w mieście,prze ciężkiej nodze i korkach (10km na pierwszym i drugim biegu) lubi wypić
~maciek@tartarus.eu.org
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Przy mieszanej jeżdzie na benzynie 6-7 l/100km, na gazie 7-8, tanie (nieoryginalne) części
~WIDGET
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Ekonomika dosyć dobra do ok. 70kkm po przekroczeniu tej granicy zaczyna palić około 8l/100km