Lista ocen Fiat Uno II 1.1 52KM 38kW 1989-1994 (22) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KAmiLo
Hatchback 1.1 52KM 38kW
W zawieszeniu robiłem chyba wszystko, a gdy jest nowe to uno moze sie przyjemnie prowadzic ale po drodze bez dziur bo niektóre elementy wnetrza (plastki) zyja wlasnym zyciem. Co mogłem to skrecilem wkretami zeby nie tarabaniło ;-)
~Karol
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Miałem okazję wybróbować je na autostradzie i drodze z różnymi zakrętami i nierównościami - trzyma się drogi jak rzep psiego ogona.
~tomekbolek
Hatchback 1.1 52KM 38kW
dwa razy w ciągu roku robiłem zbieżność kół ale to wina tylko i wyłącznie naszych dróg, nie raz wjechałem w spora dziórę w jezdni.
~pea@op.pl
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Nie mam wspomagania ale i tak kręce jednym palcem. Czuć co prawda jakieś luzy ale auto ma wkońcu 11 lat. Ogólnie to fajnie się kręci
~Muzyk007
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Jak ktos sobie założy stabilizator to jest świetnie. Samochód lepiej wtedy w zakręty wchodzi.
~Wladyslaw.Wojtowicz@gmail.com
Hatchback 1.1 52KM 38kW
warunkiem jrst -sprawne amortyzatory,wachacze,końcówki drążków kierowniczych oraz opony
~maciek@tartarus.eu.org
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Dość twarde zawieszenie, ale trzyma się dobrze drogi. Oryginalne amrortyzatory, tylko sprężyna z tyłu pękła.
~grzesio
Hatchback 1.1 52KM 38kW
mam 133kkm i nic nie zmieniałem, to chyba dobrze co nie? Przeglądy przechodzi i amorki są jeszcze ok
~export@variant.pl
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Dosc twrdy. Brak stabilizatora w tej wersji. Tylko ta trwalosc - trzeci komplet amortyzatorow z przodu.
~Aszrin
Hatchback 1.1 52KM 38kW
mimo wspomagania jeździ się świetnie ,dobrze skręca , duży plus.