Lista ocen Fiat Uno II 1.1 i.e. 50KM 37kW 1995-2000 (9)

3,2
~grześ
Hatchback 1.1 i.e. 50KM 37kW
Generalnie fajne i w miarę tanie auto. Dobre jako pierwszy samochód (mój przypadek). Trzeba o niego dbać, zmieniać mu płyny i pilnować rdzy. Niestety lubi zaskoczyć nieprzewidzianymi usterkami, mi parę razy na drodze stanął, co gruntownie podkopało moje zaufanie do fiatów. Podobno fajnie się tuninguje. Godne polecenia dla studentów (zamiast cc/sc) i 3-4 osobowych rodzin z mocno okrojonym budżetem.
3,5
~Automaniak
Hatchback 1.1 i.e. 50KM 37kW
silnik w porządku, świetnie pali, oczywiście troche słaby przez mała pojemność (Silnik)
~Mammon
Hatchback 1.1 i.e. 50KM 37kW
Auto naprawde bardzo dobre jakosc w stosunku do ceny jest poprostu super auto nie jest drogie posiada niezły silnik bez zbednej elektroniki. Wiekszosc usterek mozna naprawic samemu. Czesci tanie. Auto jest bardzo przestrone bagażnik 270 l, sporo miejsca w kabinie Uno o głowe bije CC i SC, o Ticko nie wspominajac, Jeden minus to blacha podatna na rdzewnienie ale mysle ze dobre zabezpieczenie w postaci wosku i konserwacja nadwozja zniweluja ten...
4,1
~rafalhela77
Hatchback 1.1 i.e. 50KM 37kW
Generalnie jest dobry mały samochód miejski . Ja go używam 2x dziennie na odwiezienie dziecka do szkoły i z powrotem czasem na weekendzie po zakupy większe do supermarketu . Wiec jestem zadowolona z użytkowania tego pędzidełka na kółkach . :)
3,5
~roberts.graf@przeglad.com.pl
Hatchback 1.1 i.e. 50KM 37kW
po złożeniu tylnej kanapy można przewozić dosyć duże przedmioty (Ergonomia)
~Seweryn(ciumek) seweryn.ciumek1@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 i.e. 50KM 37kW
Dobry samochodzik dla ludzi którzy potrzebują samochodu do dojazdu do pracy na zakupy czy na jakieś nie dalekie wakacje.
3,7
~Chojnacki T.