Lista ocen Fiat Uno II 1.4 i 71KM 52kW 1991-1997 (46)

3,6
~medulla@interia.pl
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
tani samochód ,czego można oczekiwac po fiacie ,częście tanie ,dobry samochód dla mających 4-6 tys .Nie polecam wersji z silnikiem 1,1 to musi byc muł i pali niewiele mnie od 1,4
2,9
~robbone
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
Auto dla chyba uczących się jazdy, z niskim budżetem. Jak na pierwsze auto OK, ale dla bardziej wymagających i nie majsterkowiczów nie polecam. Rdza to codzienność, częste naprawy (drobne), dość spore spalanie, średni komfort jazdy, ale tanie części
~mietek
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
Jest ok. Zjeżdziłem cała Polskę. Silniczek hula u nowego właściciela bez zarzutu.
~Anonim
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
Auto posiadam od miesiąca, jest to moje już 3 uno i pewnie ostatnie bo w końcu trzeba się przesiąść na coś bardziej komfortowego. Dla osób z małym zasobem finansowym którzy szukają w miarę młodego rocznika i auta ekonomicznego polecam zakup, w tej cenie co jedynie można kupić rozklekotanego golfa 2 po kliku sztuczkach bez gazu co części do niego nie są tańsze a komfort jazdy jest porównywalny. Za cenę 4200pln auto z rocznika 99 z gazem w...
~David111
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
bardzo ekonomiczny samochód przy założonym gazie oraz dynamiczny w wersji 1,4 jak również 1,1. tanie koszty przeglądów, brak większych usterek. niestety to nie pierwsza nowość-trochę kanciasty ale ma swój urok
3,3
~magdadach@wp.pl
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
Autko dynamiczne, bardzo dobre do miasta, wszędzie wjedzie, nie ma problemu z parkowaniem, niestety zbyt częste wizyty u mechanika psują przyjemność jazdy.
3,1
~Dark72
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
Stary wóz, gnijące drzwi i tylna klapa, głośno, wysokie spalanie, to mój pierwszy i ostatni Fiat i benzyniak. Ten rocznik to już na złom.
~wys14
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
dobrze bo karoseria nie pozwala napisać\"doskonale\"
~jedrus_sc
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
Zbiera się praktycznie na każdym biegu i przy do tego nie ogłusza osób we wnętrzu (Silnik)
Dziennik kosztów dla Fiat Uno II 1.4 i 71KM 52kW
8,7
~robertzzz1@tlen.pl
Hatchback 1.4 i 71KM 52kW
oceniam to auto na piątke ale tylko włoską wersje polacy niestety nie umieli zadbać o drobiazgi przy produkcji natomiast włosi dopieli wszystko na ostatni guźik