Ocena kierowcy - Fiat Uno II

Fiat Uno II 1.0 i.e 45KM 33kW 1996-2002 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik bardzo dobry
Karoseria : mocna rdza
Układ hamulcowy
Całokształt dobry jest to mój pierwszy samochód za który dałem przeszło 1000 zł więc nie jest idealny jak nowy. Rdza daje już się mocno we znaki zawieszenie też wymaga remontu ale za to tani w eksploatacji a do tego mocną stroną jest silnik. Przez te 3 lata użytkowania wymieniłem tylko przegub, 2x sworzeń wahacza, pompkę hamulcowa i przewody, tłumik końcowy, regeneracja alternatora, akumulator, linka sprzęgła. Były też drobne jakieś usterki jak to w każdym samochodzie ale bez przesady. Samochód dobry dla początkującego kierowcy ja mam wersje 5d miejsca jest sporo fajnie wygląda. Spalanie gaz tak w granicach max 7L przy cenie 2 zł jazda jak za darmo.
Silnik bardzo dobry mam wersje 1.0 FIRE jeszcze nigdy nie miałem z nim problemów czy to zima czy lato odpala bez problemu na benzynie a potem przełącza się na gaz. Przez te 3 lata nic nie robiłem przy silniku poza wymiana olejów
Ogrzewanie mogło by być lepsze ale nie jest najgorzej zima tak po około 8 km już leci dość cieple powietrze ale szkoda ze tylko z nawiewów na szybę i nogi a z tych centralnych zimne

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.0 i.e 45KM 33kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla Fiat Uno II 1.0 i.e 45KM 33kW