Lista ocen Ford Aerostar (26) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wjurkow@opi.org.pl
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
sprężyny przednie... ostatnio pekła mi u nasady i w 1/3 wysokości... mimo że nie wpadłem w żadną wielką dziurę; uwaga na amortyzatory zazwyczaj są OK ale w starych samochodach serwisy wciskają nowe które siadają po 3 miesiącach... nie dajcie się naciągać na wymianę "zużytych części", głośno chodzi wspomaganie.. ale podobno ten typ tak ma...
~Konrad Kujawski
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
Przekroczyłem 200 tys. i posypały się sprężyny z przodu amortyzatory były jeszcze fabrycznie montowane jak i cała reszta zawieszenia przedniego. Wymieniłem wszystko. Myślę,że 200tys. to bdbry wynik jak na polskie drogi
~mardan03@gmail.com
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
jak jest "pusty" to tył fruwa w powietrzu i hałasuje na dziurach. Średnica zawracania jak w Autobusie!!! Ale to kwestia przyzwyczajenia
~misiu_83@tlen.pl
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
przod troszke twardy ale jazda jest tez super i trzyma sie drogi trzeba dbac bo moze to drogo kosztowac jesli nie wymieni sie podstawowych chocby czesci
~andyrudy@poczta.onet.pl
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
mienciutko komfortowo i bezpiecznie 215/65R15 trzyma rewelacyjnie drogi a podwujne wachacze z przodu ładnie prowadzą po wyboistych zakrętach
~Shkudi
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
przy 130 zaczyna byc nie dokładny troche go rzuca po drodze a jezeli chodzi o trwałosc to super
~fox_tychy@o2.pl
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
prowadzi sie rewelacyjnie po dlugiej trazie praktycznie zero zmeczenia
~monika z Nowego Sącza
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
bardzo dobry,wymieniłam jak narazie sworznie i takie tam pierdółki
~shakal
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
przy takiej wielkosci i masie zajebi... z podziekowaniami dla konstruktorow
~aerostarpoli@poczta.onet.pl
Minivan 4.0 V6 XL 155KM 114kW
Napęd na cztery koła sterowany przez komputer jest bardzo dobry