Lista ocen Ford C-MAX I (64) - Widoczność

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mazur
Minivan 2.0 TDCi 140KM 103kW
Jest ok. Nie jestem wysoki a nie mogę narzekać - szeroka regulacja fotela kierowcy (pasażera zresztą też). Jedyny minusik dla mnie to mała powierzchnia wycieraczki tylnej szyby co przy deszczowej aurze powoduje, że widać mało z tyłu. Lusterka boczne uważam za wystarczające, fajny gadżet to panoramiczne lusterko we wnętrzu pozwalające na ogarnięcie wzrokiem przez kierowcę wszystkich pasażerów. Podsumowanie: - szyba przednia (od 1 do 5) 5 -...
~Rdz
Minivan 1.8 TDCi 115KM 85kW
Wielka przednia szyba. Duże boczne. Spora tylna. Widoczność dookoła doskonała. Ma relatywnie małe lusterka boczne, ale są zgrabne i mimo wszystko widać w nich to co być powinno. W PLF miałem roletki w drzwiach z tyłu i tylko lekko przyciemnione szyby. W LF są już mocno przyciemnione co wieczorem sprawia pewne trudności. Ale ogólnie świetnie.
~el_talento
Minivan 1.6 Duratec 105KM 77kW
Widoczność dość mocno ograniczają boczne słupki A oraz bardzo długa przednia część kokpitu. Siedzimy praktycznie "na środku" auta. Maski w ogóle nie widać, jak to w nowszych samochodach. Ponadto doskonałe lusterka dobrze spisują się w mieście przy parkowaniu, mimo wszystko wsteczne może być nieco mylące przy szacowaniu odległości.
~Sławek
Minivan 2.0 TDCi 140KM 103kW
Przód - rewelka, na boki w zasadzie też. Tył jako tako. Duże lusterka zewnętrzne, wewnątrz lusterko fotochromatyczne - czego chcieć więcej? Światła mam skrętne soczewkowe(naprawdę zaj***sty gadżet) na żarówki H7(OSRAM Night Braker Laser) świecą prawie tak samo jak xenony, a są o niebo tańsze i prostsze w użytkowaniu.
~Ckk
Minivan 2.0 TDCi 140KM 103kW
Miejsca dość! Wygodnie i wysoko. Ciekawe rozwiązanie tylnej kanapy: dzielone wszystkie fotele, które można złożyć do przodu lub tyłu. Po złożeniu zewnętrzne siedzenia można przesunąć do tyłu i do środka zyskując tym samym komfortowe miejsce dla 2 osób. Bagażnik duży ale nie głęboki, wejdzie dużo tylko, że układane w pionie.
~tom
Minivan 1.6 TDCi 95KM 70kW
do tyłu bardzo słaba, dla osób które lubią widzieć dużo do tyłu, trzeba się zastanowić. tynie słupki zasłaniają niemal całe pole widzenia. Potwierdzeniem tego jest, iż wiele jest taich C-max\'ów z lekko wgniecionym którymś z boków.
~przemek_kośka
Minivan 1.6 TDCi 109KM 80kW
Słupek A ogranicza widoczność do przodu. Gruby słupek B mocno szkodzi widoczności na boki. Za to bardzo dobra widoczność do tyłu i łatwo wyczuć auto przy parkowaniu tyłem.
~Bartosz Balski
Minivan 1.8 Duratec 125KM 92kW
Samochód ten został dobrze skonstułowany. Podczas jazdy widoczna jest zarówno jezdnia jak i pobocza, a tylnia szyba oferuje podgląd na to co się dzieje zasamochodem.
~zbyszko22
Minivan 1.6 TDCi 109KM 80kW
Uważam że jest dobrze,widoczność do przodu i tyłu na wysokim poziomie,Ja i moja rodzina czujemy się w nim bezpiecznie,oczywiście w zależności od sytuacji na drodze
Dziennik kosztów dla Ford C-MAX I
8,8
11,0
11,0
~Maciek
Minivan 1.8 TDCi 115KM 85kW
Z jednej strony szyba przednia duża, widokowi na boki też niczego nie brakuje, z drugiej - grube słupki boczne powodują spore martwe pole. Widoczność do tyłu słaba.