Lista ocen Ford C-MAX II Grand C-MAX Facelifting (11)

~slybe
Grand C-MAX Facelifting 1.5 TDCi 120KM 88kW
Posiadam to auto od 10 dni. To będą moje pierwsze spostrzeżenia po 100okm przejechanych. Jesli chodzi o prowadzenie jestem bardzo mile zaskoczony, zawieszenie pracuje miękko, przyjemnie - wręcz komfortowo ale jednocześnie daje pewność w zakrętach.
~JB
Grand C-MAX Facelifting 1.5 TDCi 120KM 88kW
Świetny samochód, jestem w pełni zadowolony z zakupu.
~hendry
Grand C-MAX Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Cena super, wnętrze super wygodne, wszystko widać, wsiadłem to czułem się jak w domu. Tylne drzwi przesuwane, myślałem że to takie tam udziwnienie, a teraz uważam to za super sprawę, pakujesz dzieciaki czy zakupy na tylną kanapę na zatłoczonej ulicy nie musisz otwierać drzwi na pół chodnika, czy pół ulicy. Podobnie w garażu. Poza tym w samochodzie cicho i baaaaardzo dynamicznie. I trzyma się drogi.
~kwazar
Grand C-MAX Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Nisko ze względu na wnętrze, które moim zdaniem zostało zepsute w stosunku do poprzedniej wersji. Mniejszy bagażnik, mniej wygodne miejsce kierowcy, oświetlenie wnętrza - brak rozdziału przód tył i strona lewa - prawa.
~mre
Grand C-MAX Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Szukaliśmy rodzinnego auta - padło na Grand C-MAX. Rodzina 2+1 ale zdarzało się, że nie mieściliśmy się do poprzedniego kombi. Kupiliśmy wersję 7 miejscową. Tu niemiłe zaskoczenie tutaj też czasami brakowało miejsca w bagażniku (dodatkowe fotele zajmują sporo miejsca). Na szczęście przyszedł zmysł małego mechanika 5 śrób i foteli nie ma + nowa podłoga = naprawdę dużo miejsca na bagaże.
~Nickel
Grand C-MAX Facelifting 2.0 TDCi 170KM 125kW
Dynamiczny, i to bardzo! Dźwięk, jak na diesla, ujdzie, tym bardziej że jest dobrze wyciszony (Silnik)
~pawel
Grand C-MAX Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
silnik super..ale sprawił figla osprzęt znaczy rozrząd... (Silnik)
~Ven
Grand C-MAX Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Nie ma lepszego minivana w tym segmencie, dla 4 osobowej rodziny to auto idealne. Ale koniecznie w dieslu, auto waży 1,5tony, dużo Nm sprawia że prowadzi się lekko. Spalanie średnia 7 litrów. Na razie żadnych powodów do narzekania, wyjazd wakacyjny bardzo udany.
~Piotr Grand c-max
Grand C-MAX Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
samochód ma przebieg 15000km i oto pierwsze moje spostrzeżenia.miasto 7.5-7.9 litra jazda na dystansie do 12 km okres letni,natomiast zimą to 1l wiencej. Jazda poza miastem autostrady plus drogi poza obszarem zabudowanym(wakacje)Srednio 8L przy prędkościach do około 120km/h Jeżeli poruszam się szybciej tj 140-150 km/h to spalanie oscyluje w granicach 9.5-11 L (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Andrzej
Grand C-MAX Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Za krótko posiadam auto by oceniać narazie jest OK. Wygodne auto przjemnie się nim jeździ. Wersja grand z przesuwanymi drzwiami super dla rodziny z dziećmi.
Ford C-MAX II Grand C-MAX Facelifting