Lista ocen Ford C-MAX II Minivan Facelifting (15) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~similar
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
doskonałe! Samochód cichuteńki (nasz synek momentalnie w nim zasypia) - bez względu na prędkość czy to w mieście przy 50km/h czy na krajowej autostradzie przy 130km/h czy u zachodnich sąsiadów - raz jechaliśmy około 190km/h - absolutna cisza - można swobodnie rozmawiać i słuchać radyjka - i to nawet na zimowych kołach - pod względem wygłuszenia - ideał! do tego super sprzęt audio Sony! to najcichsze autko jakie miałem do tej pory... suuuper!
~Zygmunt
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Do "setki" jest mega cicho i za to duży plus. Przy wyższych prędkościach daje o sobie znać brak szóstego biegu, ale tego się nie przeskoczy. Hałaśliwe bywa natomiast przednie zawieszenie. Serwis stwierdził, że ten typ tak ma.
~Amator59
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
wyciszenie jest na wysokim poziomie , silnika praktycznie nie słychać. jedyny szum pochodzi od opon i lekki pomruk z wydechu. przy prędkościach autostradowych słychać jedynie powietrze obiegające lusterka.
~Kuba
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Samochód ma jak na ten segment i klasy świetne wyciszenie, jedynie przy prędkościach autostradowych robi się głośniej, ale tu konkurencja wcale nie wypada lepiej.
~Sebastian
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Jest dobrze, oczywiście mogło być lepiej, ale jak na tę klasę samochodu uwag nie mam. Powyżej 100- 120 robi się głośno
~Grzesiek
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Jest wystarczajaco ,jak na wysokosc samochodu . Powyzej 160 zaczyna sie robic glosniej.
~Konrad
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Przy prędkościach autostradowych słychać wiatr w uszczelkach i wycie silnika
~Krystian
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Do 100km/h jest cicho , potem zaczyna sie szum i buczenie silnika.
~Daniel
Minivan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Bardzo dobrze - jeden z głównych powodów zakupu tego samochodu
~Hubert
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Jest bardzo dobrze, przy szybszej jeździe robi się głośno.
Ford C-MAX II Minivan Facelifting