Lista ocen Ford Cougar (63) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~halszka23@gmail.com
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
5 plus.Moja wersja ma podgrzewana przednia i tylna szybe-zima nie do przecenienia.Wnetrze nagrzewa/chlodzi sie bardzo szybko-automatyczna klimatyzacja dziala bez zarzutu.Dodatkowo podgrzewane fotele (opcja skora) dopelniaja calosci.Ciekawostka-podgrzewanie foteli dziala dopiero ponizej 21 stopni temperatury wnetrza,i do pelnej mocy potrzebuje ok 5-8 minut.
~Dren311
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Ogrzewanie jest wydajne - duży silnik generuje dużo ciepła, niemal natychmiast. Każdy Cougar ma całkiem sprawną klimatyzacje, w opcji dostępny był \"klimatronik\",ogrzewane siedzenia i przednia szyba. Jeśli jednak klima nie działa, aerodynamika pojazdu nie pomaga w przewietrzeniu auta przez okna.
~Chester
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Ten klimatronik to się tylko tak chyba nazywa. Nie wiem, jak dla mnie to dziwnie działa nastawie temp. to i tak mi za gorąco albo zaraz za zimno (chyba się czepiam). Jezeli chodzi o ogrzewanie to jest ok. szybko sie grzeje. Nie trzeba stosować tektury w chłonicy. Klima jest wystarczająco wydajna.
~vilch
Coupe 2.0 i 16V 131KM 96kW
Dzięki podgrzewanej przedniej szybie samochód błyskawicznie nadawał się do jazdy nawet podczas srogich mrozów (przez większość czasu nie był garażowany). Niestety ze względu na gabaryty wewnątrz i niezbyt wydajny układ grzewczy środek bardzo długo się nagrzewał.
~zibi
Coupe 2.0 i 16V 131KM 96kW
klima działa bez zarzutu,cała reszta-makabra.Szyby zaparowane(szczególnie w deszczu)-dodam ze filtr kabinowy wymieniam co 4-5mcy tak dla św. spokoju;ogrzewania to auto praktycznie nie ma-nie znam przyczyny,zimą tragedia(temp. silnika w normie)
~Slivmaster
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Silnik szybko nagrzewa układ chłodzenia, zimą daje to szybko ciepełko. A latem Klimatronic wszystko ochłodzi :D Dmucha tam gdzie ma dmuchać wszystko regulowane. Daje 4 bo klimatyzacja nie jest dwu strefowa, ale nie wymagajmy tego od 10 letniego autka ;>
~lukas06@autograf.pl
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
jestem pod wrazeniem jakie cougar ma ogrzewanie i wentylacje,jednym slowem perfekcyjne,do odparowaniu szyb w calym aucie potzeba zaledwie jednej minuty zeby wszystkie szyby zostaly odparowane.
~Kocur
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
W zimie i deszczowe dni wystarczy włączyć ogrzewanie na chwilę na full i nic nie paruje(nie mówiąc o klimie). Klima działa idealnie, bardzo dobre chłodzenie jak i grzanie w zimie.
~misiek6a12
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Klimatyzacja bardzo wydajna. chłodzi w mgnieniu oka. a ogrzewanie, duży silnik szybko się nagrzewa. więc z zimnem nie ma problemów. a w szczególnych warunkach pomogą podgrzewane fotele
Dziennik kosztów dla Ford Cougar
9,8
12,3
~mietekxxx
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
B. ciężko znaleźć model z ogrzewaną przednią szybą, a kupno takiej to wydatek ponad 1000zł [instalacja jest gotowa w każdym modelu]. Klimatronic sprawny, nie ma co komentować.