Lista ocen Ford Cougar (67) - Widoczność

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~halszka23@gmail.com
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Coz,to jest coupe,i tu musimy polec.4699 mm dlugosci to nie jest malo,i niestety bardzo kiepsko widoczne w lusterkach.Parkowanie tylem wymaga praktyki,ale moge sie zalozyc,ze wiekszosc z Was i tak wystawia glowe przez szybe w celu sprawdzenia 'czy juz..'.Widocznosc z przodu rowniez zostawia wiele do zyczenia,maska jest dluga i charakterystycznie opadajaca-przez co mamy zafundowane te same wrazenia jak w/w.. Oswietlenie,hmmm.Oczy kota...
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
przed kupnem czytałem opinie, że jest kiepsko, że nie jest auto papieża, a coupe, więc nie można spodziewać się cudów, a okazało się zupełnie inaczej widoczność jest o wiele lepsza niż np. w focusie czy astrze do przodu i na boki doskonale - można parkowac na centymetry, do tyłu też dobrze - mimo, że nie widać krawedzi bagażnika, to z cofaniem i parkowaniem nie ma problemu; trzeba zaparkować kilka razy i zapamietać odległości, a po...
~vilch
Coupe 2.0 i 16V 131KM 96kW
Jak na sportowe coupe było naprawdę dobrze - z przodu i po bokach widoczność świetna (lusterka były dobrze umiejscowione, martwy punkt był symboliczny). Nie ma róży bez kolców - przez 3 lata jazdy nigdy nie wyczułem dobrze tyłu i zawsze parkowałem przy ścianie ze sporą rezerwą miejsca (bagażnik ginął w lusterku wstecznym + tylny zderzak wystawał jeszcze kilka centymetrów).
~Slivmaster
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Odpowiednie ustawienie fotela i nie ma szans żeby czegoś na drodze nie zauważyć. wyglądając przez prawie ramię też widać wszystko przez małe tylne szybki pasażerów. Słupki z przodu bardzo wąskie, mało co zasłaniają. Lusterka Duże i bardzo ładnie wyprofilowane. Tylna szyba spora i z wew. lusterka też wszystko widać.
~Chester
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Nie mam nic do zarzucenia. Chociaż wydaje mi się ze kierownica powinna się nizej opuszczać, bo lubie siedzieć nisko w aucie nie przy samej podsufitce jak niektórzy i łapie sie na tym ze wyglądam zza kierownicy która mam na wysokości oczu. Tak to troche pod babe jest zrobione, bo jest stanowczo za wyskoko w stosunku do tapicerki.
~alfatechkolo@tlen.pl
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
prawie ok ,słupki przednie są dość szerokie i nie raztrzeba sie bujać na leweo i prawo żeby dostrzec jakiś szczegół ,ale jest to Coupe więc nei powinno dziwić. Tył już troszkę inaczej ,bardzo szerokie słupki ,na szczęście lusterka sterowane el. można sobie ładnie opuścić na dół i wtedy jest extra :)
~marcinkowski
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
w tych malych lusterkach to mozna sobie wyskubywac wlosy z nosa albo pryszcze ale do samochodu sie nie nadaja. co jest za naroznikiem auta nie widac w ogole. Gdyby chociaz ktos zadbal o w miare dobry wsteczny lusterko, ale niestety odpadlo.
~kaczka
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Widoczność do tyłu kiepska, ale można się przyzwyczaić. Gorzej z parkowaniem. Miałem już kilka dużych aut, ale te nadal ciężko mi ogarnąć parkując tyłem. Na razie powstrzymuję się od nabycia czujników parkowania z allegro (nie chce być aż taką LAMĄ).
~Will333
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Jak w klasie GT. Nawet do przodu i prawie nic do tyłu. Mam szczęście posiadać pełną wersje ze skórzaną tapicerka, ogrzewanymi fotelami oraz oryginalnymi czujnikami parkowania wiec nie mam z tym problemu. Lusterka oraz czujniki dają pełny luksus.
Dziennik kosztów dla Ford Cougar
9,8
12,3
~Samuel
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
ujdzie... ale nie czarujmy sie to jest sportowe coupe ktore ma 4,7m dlugosci wiec jesli o mnie chodzi wymagalo paro dniowego przyzwyczajenia, ale juz jest ok. najgorzej byl sie przyzwyczaic do malych lusterek zewnetrznych.