Lista ocen Ford Cougar 2.5 i V6 24V 170KM 125kW 1998-2002 (44) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~halszka23@gmail.com
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
4 osobowe Coupe-czyli co autor mial na mysli,projektujac auto sportowe.Ano, np to,ze kierowca i pasazer z boku beda mieli zaskakujaco duzo miejsca,zas VIP'y ,czyli 'ci z tylu' to juz niekoniecznie..Tylna kanape mozemy spokojnie umiescic w kategorii 'nie istnieje',i to doslownie,albowiem miast kanapy mamy 2 siedzenia kubelkowe,z przeznaczeniem dla osob nieco zanizonych rozmiarow-osoby normalnego wzrostu,lub nie daj Boze,wysokie,moga zostac...
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
dla kierowcy i pasażera jest mnóstwo miejsca - można bardzo wygodnie i komfortowo podróżować z przodu nawet z wyprostowanymi nogami ja mam 185cm wzrostu i zarówno na nogi jak i nad głową mam dużo miejsca; rozkład przycisków ok bagażnik bardzo duży jak na coupe - 430l; jest dość wymiarowy, długi szeroki, choć nie za wysoki; tylne fotele składane, dzielone, klapa liftback, zdejmowana półka w cztery osoby można spokojnie zapakować się na...
~Czubi
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Kierowca i pasażer mają jej dosyć, a nawet więcej, ponadprzeciętnie jak na coupe. Owszem zawsze znajdzie się ktoś kto przesiadając się z suva lub vana będzie jej mieć za mało. Ale takich to ja się pytam czy z się czasem ze swoim wackiem na łby nie pozamieniali... Miejsce z tyłu? eee, tam są jakieś fotele?;) niby są ale bym ich nie liczył, za to miejsca na nogi nawet z tyłu mają wystarczająco
~adam52@poczta.onet.pl
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Fotele twarde, ale wygodne i pomimo, że nie są kubełkowe, nie ma problemu na zakrętach. Tylne fotele, hm - nie wiem kto je wymyślił i po co, bo raczej przypominają foteliki dla dużych dzieci, albo siedzenia dla kosmonautów. Pazażerowie siedzący na tylnych fotelach w pierwszej chwili marudzą, że się wpada i ruszyć nie można, czy rozciągnąć, ale po długiej podróży nie narzekali na bolący kręgosłup (!?)
~Slivmaster
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Zacznijmy od określenia nadwozia - SPORT/COUPE. Dlatego Bardzo dobrze. Dwie osoby spokojnie mogą jechać nad morze, czując się komfortowa, mając miejsce na nogi ręce. Schowek w moim przypadku ma być na mapę i jakieś tam papierki i TAKI JEST !! Daje cztery bo też zgadzam sie że uchwyt na długopis zamiast na kubeczek to jest nie dopatrzenie i brakuje tego do takiego spełniania komfortu.
~Will333
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Auto jest praktycznie 2 osobowe ale podczas drogi Kraków - Rijeka (Chorwacja) – 998KM nawet niska koleżanka siedząca z tyłu bardzo nie narzekała. Osobiście mam 195cm wzrostu i nawet trasy po 1500km do Niemiec nie są mi straszne. Miałem poprzednio Mazdę MX6 i tam brakowało mi miejsca nad głową. Tu tego nie ma.
~piotroszka
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
A więc dla kierowcy i pasażera wypas multum miejsca z tyłu katastrofa osoby do 175cm powyżej nie polecam ale jak ktos kupuje coupe to nie dlatego zeby rodzine w nim wozic tylko zeby najwyzej z dziewczyna pojezdzic.
~Jarek
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Z przodu wszystko ok, z tyłu tez ok, ale te kubełkowe siedzenia z tyłu niezbyt mi podchodzą, za twarde. Bagażnik kolosalnie wielki jak na coupe. Spokojnie wchodzi jeden mężczyzna mierzący 190 cm. (oczywiście zwinięty w kłębek)
~Dren311
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Po tym aucie nie ma co oczekiwać cudów - ładny wygląd kosztuje. Kierowca i pasażer przedniego siedzenia mają mnóstwo przestrzeni, ale z tyłu brak miejsca dla wysokich osób, ze względu na niską linię dachu.
~Chester
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Kierowca i pasażer ma super. Z tyłu gorzej ale ja z tylu nie jezdze to mnie to rypka, jak komuś nie pasuje to niech nie jezdzi (dzieci równiez nie posiadam, zreszta to nie auto dla rodziny)