Lista ocen Ford Edge II SUV (30) - Całokształt

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dariusz
SUV 2.0 EcoBoost 245KM 180kW
Mój jest z 2019r. ze skrzynią 8 biegową. Fajny samochód, dobrze się trzyma drogi, wszystko pod ręką, nawet całkiem dobre wykończenie, nic nie skrzypie. Wadą jest za sztywne zawieszenie i słabe wygłuszenie. Silnik dość cichy przynajmniej na razie (38 tys.km.) Ewidentnie trzeba zmieniać częściej olej silnikowy (2x) niż napisane w manualu, ale to nie problem. Skrzynia na niskich biegach przy zwalnianiu nieco szarpie, taki jej urok. Po...
~xboom
SUV 2.7 V6 EcoBoost 319KM 235kW
Świetny "niepozorny" choć duży SUV z zacięciem sportowym- przyspieszenie wciska w fotel. Auto jak ne tą masę ma naprawdę świetne przyspieszenie można pobawić się z motocyklistami lub "niby" sportowymi autami ! Siedzi się wysoko i widoczność jest niezła ale maska trochę przeszkadza jak to w amerykańskich sprzętach :). Dużo miejsca w środku, z tyłu również jest bardzo dużo miejsca - więcej niż w superb podobnie do A8. Zawieszenie twarde ale...
~Sssmok
SUV 3.5 V6 TI-VCT 284KM 209kW
Auto wręcz idealne, pojemne, przestronne i bardzo wygodne. Posiadam wersję titanium z panoramicznym dachem. Kupiłem z myślą o rodzinie (dwie małe córki, żona) i komforcie. I jak wielkim zaskoczeniem było dla mnie przekonanie się, ile to auto posiada mocy. 7 sek do 100km/h - czego chcieć więcej od 2 tonowego auta. Dźwięk V6 - poezja, aczkolwiek auto jest mega dobrze wygłuszone, więc silnika możesz posłuchać jedynie przy wyłączonym radiu. Sporo...
~patryk
SUV 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW
posiadam wersję VIGNALE, póki co bez wad, samochód bardzo wygodny, jak na gabaryty i masę spalanie super (porównując do poprzednich moich samochodów), stworzony na trasę, osiągi więcej niż zadowalające z silnika 2,0, miałem jazdy próbne samochodami z tego samego segmentu (skoda kodiaq, kia sorento) i uważam że jeszcze im dużo brakuje do forda edge, oczywiście są one trochę tańsze niż edge vignale ale uważam że warto zainteresować się tym modelem
~Loniu
SUV 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW
Ogólnie auto bardzo ciekawe w tym przedziale cenowym. Wersję Titanum z wszelkimi dodatkami można wynegocjować za 200 K z małym ogonkiem. W tym przedziale cenowym trudno znaleźć równie dobre i tak duże auto z tak pojemnym bagażnikiem.Wykończenie jest na dobrym poziomie, choć w moim wypadku jakiś "świerszczyk mały się zadomopwił" .
~Albercik
SUV 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW
Dno. Dno jak to europejska wersja forda. Auto 2 lata z salonu. Normalnie eksploatowany. Jeżdżąca wada fabryczna. Do tego skrzypi w środku. Walka z serwisem gwarancyjnym na każdym kroku. Teraz wyskoczył błąd skrzyni w trasie i awd. Musiałem wrócić do domu. Na szczęście w trybie serwisowym powoli jechał.
~Mariusz Kołakowski
SUV 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW
Drugi raz bym ni ekupił, oczywiście z tym autem jest jak z ładną miską, z ładnej jeszcze się nikt nie najadł. SAmo auto to jeden wielki eksperyment robiony na kierowcach. przez 4 lata auto stało 9 miesięcy na serwisie na awariach z brakiem części zamiennych.
~Aleksander
SUV 2.7 V6 EcoBoost 319KM 235kW
Samochód jest bardzo wygodny, pojemny i wdzięczny w prowadzeniu. Pierwszy samochód, którym jeżdżę już 6 lat i nadal mam ogromną radość z jazdy. Jest niezawodny i zapewniający spokój, że wszędzie wjedzie, wyjedzie i dojedzie.
~Marcin
SUV 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW
wersja titanium , 2 lata użytkowania ,przebieg 37 tyś ,jak na razie wszystko ok. Całkiem przyzwoite spalanie ,jak na taką masę auta , 6,7- 8,1 litra. Rewelacyjny system doświetlania . Dla mnie ok.
~Jarek
SUV 3.5 V6 TI-VCT 284KM 209kW
Super wygodne auto. Bardzo dynamiczne i wbrew pozorom ekonomiczne :) Mam wersję SEL z USA, świetnie wyposażone - skóra, nawigacja, itp. Po lifcie Edge ma świetną sylwetkę i doskonale się prezentuje.
Ford Edge II SUV