Lista ocen Ford Escort USA MK II Hatchback (46)

~jasiek [axl_rose@tlen.pl]
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Zasadniczo jest to samochód na medal. Warto poświęcić dwa słowa kwestii części zamiennych - moje spostrzeżenia są takie. W przypadku "dużych" spraw, trzeba bardzo wnikliwie szukac optymalnych cenowo ofert. Wbrew panującej opinii, jest bardzo wiele firm i sklepów oferujących części do aut z USA, a Escort jest stosunkowo popularnym modelem w tym i tak niszowym sektorze. Wszelkie typowe części [filtry, paski, świece] można zazwyczaj kupić w tych...
3,8
~Adam
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Na pewno auto-czołg. Duże i bezpieczne. Nawet zrywne, ale niezbyt szybkie. Automatyczne pasy są fajnym "bajerem", poza tym oryginalność - nawet seryjny escort USA z tego roku w Polsce jest czymś wyjątkowym. Dosyć komfortowo się jeździ, wnętrze ładne i dopasowane. Nie skrzypi, nie stuka. Odstraszają ceny części, ubezpieczenia, spalanie. Zachęca niewielka awaryjność. Sprzedałem go i nigdy nie kupię amerykańskiego samochodu - ma duszę, ale drogo...
4,1
~jabizri
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Ogólnie autko wygodne, wręcz komfortowe dla jednej osoby. Nikt go nie ukradnie, bo w Polsce bardzo rzadko widywany. Z drugiej strony, jak już chcę kupić do niego części, to mam problem. Nie wiem, po co mu taki wielki silnik, skoro nikła moc z niego jest wyciągana, choć samochód waży 1,5 tony. Mam sentyment do tego autka, ale pozbywam się go (nie bez trudności, mało chętnych), bo jest trochę zbyt kosztowne w utrzymaniu.
2,8
~yEC
Hatchback 1.8 i GT 129KM 95kW
Plusy: -Bogato wyposażony jak na tą klasę auta, -Dobrze się prowadzi jak na amerykańca, -Mocny silnik Mazdy -Niesamowity układ wydechowy- ciągle ten sam od nowości. Minusy: -Mało elastyczny silnik, trzeba go kręcić -Plastiki, porażka. -Słaby komfort podróżowania -Trochę archaiczne wnętrze -pożera masę paliwa
~enduroboy@o2.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
super fura, amerykański czołg:] moja escorcina jest troszke podrasowana, na skrzyzowaniu pali kapcie az miło:D zeby zdobyć jakiekolwiek czesci(nie wspominajac o podzespołach do modyfikacji serijnego auta) jest problem, ale moza zawsze cos załatwić
3,5
~ludwig.van@wp.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
OGÓLNIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY, PRZYSPIESZENIE ok I W SERWISIE MAŁO WIZYT, GDYBY NIE JAKIŚ TAM KŁOPOT Z CZĘŚCIAMI (KONIECZNOŚĆ SZUKANIA ZAMIENNIKÓW np. Z MAZDY) TO BYŁO BY ql, NIE NALEŻY BAĆ SIĘ TEGO SAMOCHODU, JEŚLI MASZ MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PO ROZSĄDNEJ CENIE TO WCHODŹ W TO BEZ GADANIA
~wes.mroz@interia.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Użytkowany 10 lat, bieżąca eksploatacja - wymiana filtrów, oleju , klocków i szczęk hamulcowych. Bardzo dużo zabezpieczeń np. odcięcie dopływu paliwa. Po instalacji gazu zużycie 9-10l - szkoda że tak późno. wartom szukać zamienników oryginalnych części.
~mgawda@op.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
SILNIK JEST BEZAWARYJNY NIESAMOWICIE ELASTYCZNY DODAM ŻE JEST TO WERSJA MEXICO GT JEŻDŻĘ OD OK ROKU I NIE MIAŁEM ŻADNYCH PRZYGÓD JEŻELI CHODZI O MOC TO DOKŁADNIE NIE JESTEM W STANIE OKREŚLIĆ PONIEWAŻ JEDNI PISZĄ ŻE 158KM INNI ZNOWU ŻE 179KM WIĘC PRZYJĄŁEM 158KM (Silnik)
3,8
~BroMar
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Tani w zakupie,lecz dość drogi w utrzymaniu(b.mało używanych części ,a nowe b.drogie).
~Wojtek W Kielce
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Jak na 1.9, to niezbyt duza moc, ale za to duzy moment obrotowy juz od niskich obrotow :) Jesli chodzi o przyspieszenie, to z moich obserwacji wynika, ze samochody z duzo mocniejszymi silnikami nie daja mu rady :D (Silnik)
Ford Escort USA MK II Hatchback
Aktualnie przeglądasz Ford Escort USA MK II Hatchback