Lista ocen Ford Escort USA MK II Hatchback (13) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jasiek [axl_rose@tlen.pl]
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Zasadniczo nigdy nie zawiódł mnie w drodze. Oczywiście były rozmaite usterki, z drobiazgów wylicze takie - wymiana uszczelniaczy, bo kapał olej ze skrzyni, regeneracja przegubu, bo stukał, kłopoty z elektrycznym pasem od strony kierowcy [walczę z nim do dzisiaj], hmmm... po przoerobieniu auta na gaz wymieniłem tez czujnik TPS, silniczek krokowy wolnych obrotów i sondę lambda. Jakoś nic więcej z drobiazgów przez ostatnie 7 lat mi nie przychodzi...
~Adam
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
W moim przypadku generalnie padała elektryka, w czasie deszczu miał tendencję do mrugania diodkami, np. czujnika płynu chłodniczego. Po wjeździe w dużą kałużę zalewał się i gasł. Padł przełącznik długich świateł (dym z kierownicy). Ciekły jeszcze uszczelki wału olejem.
~spirit00@op.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
układ chłodzenia, chyba juz wszystko po kolei sie psuło (silnik wiatraka, czujniki, przkaznik) i naprawiałem, do czasu, az w koncu wentylator przerobiłem na włączanie "manualne" :P
~enduroboy@o2.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
no autko sie nie psuje, no pekł pasek rozrzadu, ale jest to bez kolizyjny silnik(nie spotykaja sie zawory z tłokami) wiec wystarczyło wymienić i mozna smigac dalej:)
~BroMar
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Jest tego sporo:linka prędkościomierza,automat.pasy bezp.,głośniki,drobne elektryczne,etc.
~jabizri
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Stopił się przełącznik długich świateł. To w zasadzie wszystko. Jeśli coś się ma psuć, to na ogół elektryka.
~szata@go2.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
tylko wymiana plynow, klocki i to wszystko co si epoprostu wymienia co odpowiednia liczbe kilometrow
~ludwig.van@wp.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
nigdy mnie nie zawiódł, raz próbował (hamólce) ale dałem sobie radę (zblokował się ręczny)
~Tomek
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Trochę drobiazgów się rozlatuje: przełączniki, otwieranie/zamykanie maski, zamki, itp.
~yEC
Hatchback 1.8 i GT 129KM 95kW
górne mocowanie amortyzatora zgniło. Nie działa szyba pasażera i tempomat.
Ford Escort USA MK II Hatchback
Aktualnie przeglądasz Ford Escort USA MK II Hatchback