Lista ocen Ford Escort USA MK II Hatchback (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Samochody takie są do kupienia (bez instalacji LPG) za około 800 zł. Śmiesznie tanio, ale pamiętać trzeba, że kupujemy sobie worek problemów i wydatków, na które trzeba być przygotowanym. Jeśli ktoś lubi majsterkować i grzebać po szrotach i sklepach w poszukiwaniu części do dopasowania (zamiast amerykańskich, oryginalnych), to będzie z tego autka zadowolonym.
~jasiek [axl_rose@tlen.pl]
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
myślę, że nie ma o czym mówić. Za tę cenę nie dostanie się auta z dwulitrowym praiwe silnikiem, standardowo niemal z klimatyzacją i generalnie w tej klasie jakościowej. Ja tylko żałuję, że nie można obecnie w Polsce kupić Escortów młodszych, niż 96 rok, bo sam chętnie bym kupił następnego... ale ni ma niestety.
~yEC
Hatchback 1.8 i GT 129KM 95kW
Amerykańskie auto z japońskim silnikiem i zawieszeniem, do tego bogate wyposażenie czyni z tego auta ciekawą alternatywę dla aut europejskich. Z Forem Escortem produkowanym w Europie łączy go chyba tylko nazwa.
~jabizri
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Z racji niskiego popytu na te samochody można kupić je bardzo tanio, nawet od 3 tysięcy z instalacją gazową. Psuć się nie psują, ale jak już coś wymaga naprawy, to trzeba się liczyć z kosztami.
~ludwig.van@wp.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
sprowadziłem go nowego ze stanów i nie jest źle, z tego co widzę to ceny w polsce są umiarkowane OK wchodź w to
~DAREK
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
lakier złuszcza się z dolnych parti karoseri, blachy w płycie podłogowej troche słabe
~Wojtek W Kielce
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
za takie pieniadze nic lepszego sie nie kupi, szczegolnie jeski jest wyposazony w gaz
~enduroboy@o2.pl
za samochod zapłaciłem 2000zł za inwestowałem w niego chyba juz dwa razy tyle:P
~wes.mroz@interia.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
dwu letnie auto kupione w cenie nowego ccquento - chyba było warto
~olo
takiego czadu za 3 tys PLN jeszcze nie mialem