Lista ocen Ford Escort USA MK II Hatchback (11) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jasiek [axl_rose@tlen.pl]
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Jak wspomniałem, dawniej nie było nic słychać - a najmniej pracę silnika. Obecnie słychać efekty wieloletniej jazdy po polskich drogach. Ale to już nie kwestia wyciszenia, tylko Marka Pola i setek kilometrów zbudowanych przez niego dróg bez dziur.
~yEC
Hatchback 1.8 i GT 129KM 95kW
Jadąc po idealnie równej drodze, nie przekraczając 2000obr/min-luksus. Ale u nas nie ma takich dróg. Plastiki dają ostry koncert, a do tego wkręcające się na obroty 1.8 litra też daje dosyć głośno o sobie znać:)
~enduroboy@o2.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
w zasadze silnka nie było słychac, bardzo cicha praca silniak jak na tak stary samochod, teraz juz jest owiele głosniejsze poniewaz zostało obdarte z wszelkich wyciszeń, tłumik serjny trafił na złom.
~mgawda@op.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
NIE WIEM BO SERYJNY UKŁAD WYDECHOWY ZAMIENIŁEM NA ULTER SPORT+ STRUMIENICA WIEC W ŚRODKU JEST GŁOŚNO NA ZEWNĄTRZ ZRESZTĄ TEŻ ALE SERYJNY JEST OK
~Adam
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Szum opon, poza tym gwizdał wiatr (jakiś taki nieopływowy jest ten samochód - dlatego 4), silnika prawie nie słychać.
~jabizri
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Samochód cichutki. Ale trochę kanciasty i hałasuje szum powietrza. Silnik ledwo słyszalny.
~szata@go2.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
nie jest super cicho ale koniki musza mruczec :)
~wes.mroz@interia.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
mogło by być ciszej bo słychać opony a nie silnik
~BroMar
Przeciętnie.