Lista ocen Ford Escort USA MK II (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jasiek [axl_rose@tlen.pl]
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Jako pasażer jeżdżę we własnym aucie rzadko, więc nie wiem - ale znajomi nie narzekają. Wiem tyle, że bardziej pakowanego auta tego typu (3 drzwiowy hatchback) nie znalazłem. Wiozłem nim kiedyś 1000 ksiązek naraz dla biblioteki, 300 kg glazury na budowę, boazerię 2,60 metra długości (w środku, z zamkniętym bagażnikiem) i masę innych rzeczy, których wymienić nie zdołam. Cholernie pakowne auto. A, wiozłem też nim wielki fotel w bagażniku. Rewela.
~Kamil C z USA kabonk@interia.pl
Kombi 2.0 i LX 110KM 81kW
Miejsca jest wystarczajaco ale fotele nie maja zadnego trzymania bocznego. Kiedy wchodze w zakrety to sie przesowam w fotelu jak zapne pas to on mnie trzyma. Z tylu nie ma ani jednego zaglowka. Koszmar (Ja mam kombi)
~Adam
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Z przodu bardzo dużo miejsca. Z tyłu ciasno, poza tym niewygodnie się wsiada. Fotele kierowcyi pasażera raczej niezbyt wygodne na dłuższe trasy, nie zapamiętują też pozycji.
~upior_polnocy@o2.pl
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
i jeszcze plus za miejsce na bagaż! jedyny minusik że tylna kanapa nie składa się zupełnie na płasko (jak w Volvach np.)
~yEC
Hatchback 1.8 i GT 129KM 95kW
Samochód niezbyt duży. Z przodu miejsca pod dostatkiem. Z tyłu w porządku. Bagażnik jak w BMW e36 compact, wysoki próg załadunku.
~jabizri
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Z przodu komfort. Z tyłu - nie dość, że trudno wsiąść (mam 2-drzwiowy), to jeszcze nie ma się gdzie zmieścić.
~deeppurplerk@earthlink.net
Kombi 2.0 i LX 110KM 81kW
Duzo miejsca wszerz, jesli kierowca jest wysoki to osoba siedzaca z tylu moze miec troche ciasno
~trynom@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
z przodu jest dość miejsca, z tyłu trzecia dorosła osoba ma na co narzekać
~stef1@wp.pl
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
Luzik i z przodu i z tyłu.Jest to kombi więc miejsca duuużo.
~alkmena26@interia.pl
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
Duzo miejsca,szczególnie po stronie pasażera.Z tyłu nie jechałam.Bagaznik pakowny.