Lista ocen Ford Escort USA MK II (25) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jasiek [axl_rose@tlen.pl]
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Spoko, chociaż odkąd mam LPG, to samochód gorzej jedzie gdy mam ustawiony nawiew na szybę. Nie wiem czemu tak jest, ale tak sie dzieje. Zasadniczo zimą mam w nim ciepło, latem mam w nim chłodno. Czyli w porządelu.
~upior_polnocy@o2.pl
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
czasem się nie chce nagrzać dość długo, generalnie póki woda jest zimna to nie da się zrobić nic, nawet szyby rozmrozić - w zimie bywa to przykre
~LUKI
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
bez zarzutu silnik dosyc szybko lapie temp(jest cieplo) no a w zimie wystrczy wlaczyc A/C i wszystko jasne...........
~stef1@wp.pl
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
Po zamontowaniu gazu jakby się nie dogrzewał, klima niestety nie działa od zakupu a szkoda( może ktoś mi pomoże?)
~Adam
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Szybko się nagrzewał nawet zimą i całkiem nieźle chłodził latem, choć wersja bez klimy.
~jabizri
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Duża zaleta tego autka. W lecie jako tako chłodzi, a w zimie po stu metrach cieplutko.
~wes.mroz@interia.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
nawiew na przednią szybę szybko poprawia widoczność po uruchomieniu, ogrzewanie w porzadku, klimatyzacja też
~Wojtek worzechowski@wp.pl
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
W zimę grzeje jak szalony, ledwo ruszysz i już ciepełko leci. W lato uchylne szyby z tyłu i "klima" wymiata
~home@alpha.net.pl
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
jak sie otworzy "trojkat" chodzi jak cabrio.. takie szumy, a jak okno, to cos mi stuka ;) moze to szyny?
~złoty
Hatchback 1.8 i GT 129KM 95kW
szybko łapie temperaturę w lecie wentylator w korkach włącza się co minute