Lista ocen Ford Escort III Hatchback (24) - Całokształt

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mo_kos@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 69KM 51kW
mój escort to 3 drzwiowe kombi dość rzadko spotykane z jeszcze ciekawszym silnikiem 1.3 JPA (hydrauliczne popychacze) motorek kreci sie obłednie do 7000obr/min ale w ten sposób wykończyłme już 3 alternatory (nie wytrzymały presji) ;-) Auto posiada niezależne zawieszenie jak zprzodu taki i ztyłu, trzyma sie drogi jak przyklejone, precyzyjnie się prowadzi. Po obniżeniu, założeniu spojlerów z nowszych modeli, listew progowych i przyciemnieniu...
~Sylwester1985
Hatchback 1.3 69KM 51kW
auto starsze odemnie, nie ma śladów korozji, jedynieniewielkie zadrapania lub odpryski konserwacji spowodowane zresztą tragicznymi warunkami drogowymi w mojej miejscowości powoduja korozję ale usówane w porę nic strasznego nie zrobią, silnik i skrzynia biegów to perfekcyjne urządzenia, miałem wiele aut ale to mnie stale zadziwia, nic nie jest w stanie unieruchomić go. Zawieszenie pozostawia może i niesmak ale tylko osobom które nigdy nie...
~2kkocur@wp.pl
Hatchback 1.3 69KM 51kW
Auto ma już23 lata ale jest zadbane na zewnątrz i w środku.Zimą wiecznie nie dogrzany a w lecie bez zarzutu.wygodnie mi się nim jeżdzi i nawet do 160km/h da się rozbujać ale prędkość bezpieczna i ´´bez łachy´´ to 100-140.nie ma wyglądu aż tak archaicznego no i te miłe wykończenia jak dwukolorowa deska,podświetlanie dwukolorowe przycisków ...nie robią jużtakich bajerków.spalanie przyzwoite bo to lpg i nie sprawia...
~poczta@mikrofonika.net
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
to jest naprawde dobre auto. jesli szukasz samochodu maksymalnie oszczednego i taniego to ford jest ok. moj pochodzi z holandii :) i w tym roku obchodiz osiemnastke. jedyna wada to blachy. ale moze w tym wieku ma prawo juz mu cos korodowac - cale zycie na powietrzu. i jedno co powinienes wiedziec - o tym aucie nie mozna powiedziec ze ma sportowe zaciecie. ta wersja jest pzrede wszystkim oszczedna.
~Piter
Hatchback 1.6 79KM 58kW
Ogolnie samochod godny polecenia ale trzeba pamietac ze Escort mk3 jest juz leciwym samochodem i mozna trafic na wrak ,no ja na szczescie trafilem na super zachowanego i nie sprzedam go choc kupuje inny woz ludzie bdajcie o nie a beda sluzyc dlugo !!!! a nie ze ooooo zepsul.I co najwarzniejsze wymiana oleju co 8000 km i dlugowiecznosc temu samochodowi daje!!!!
~piotr
Hatchback 1.1 50KM 37kW
gdyby nie to ze dosc szybko zardzewial (musialem go robic po jego 12 urodzinach), to bym mu dal 5. Ale jak porownuje go z innymi markami, to nie mialem za duzych watpliwosci co do jego nastepcy (w gre wchodzil jedynie VW Passat, ale widze ze nowy ´pasek´ to juz tylko ´drogi szmelc´), tak ze nastepny bedzie Focus - juz zamowiony.
~fan escortów
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
ma prawie 20lat ale pojeżdzi jeszcze parę ładnych . jest podatny na korozjie ale jak sie dba tak sie ma jak założysz alu felgi szerokie zderzaki tylną lotke lampy do tyłu z nowszego modelu oraz konsole od nowszego to masz przyzwoite auto za około 5tys.
~KajteK
Hatchback 1.6 79KM 58kW
Serwis drogi i na bardzo niskim poziomie, nie wiem jak inni ale serwis w Rzeszowie jest beznadziejny. Zamiasta naprawić połamałi. Sprawdzajcie swoje wozy po opuszczeniu serwisu, nie podpisujcie odbioru w ciemno będzie taniej kosztować. Szczególnie Rzeszów.
~Darek
Hatchback 1.3 69KM 51kW
Ogolnie jak na swoj wiek mozna mu wybaczyc wszelkie niedogodnosci dlatego daje mu 5tke.. Auto jest mocno wyexploatowane a nie widac na nim rdzy... poza tym jest to auto z kamienia!
~ng
Hatchback 1.3 69KM 51kW
samochod ma 20 lat wiec nie sposob takowy ocenic, bo roznie takie auta byly eksploatowane. ja bylem zadowolony, bylem bo jego czas juz sie konczy. lata niestety
Ford Escort III Hatchback