Lista ocen Ford Escort IV Hatchback (43) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Hatchback 1.4 73KM 54kW
Miałem wersję trzydrzwiową, więc wsiadanie na tylne siedzenia było dość męczące. ;) Miejsca z tyłu zadziwiająco sporo, jak na takie niepozorne autko. Z przodu ilość miejsca przeciętna, ale najbardziej doskwiera fakt, że jest strasznie wąsko. :) Bagażnik - niby spory, ale bardzo płytki, i mało ustawny. Przewiezienie choćby telewizora jest trudne, ze względu na małą wysokość bagażnika. :(
~Maxello
Hatchback 1.4 73KM 54kW
W porównaniu do Mercedesa 190 w Escorcie 4 osoby podróżują komfortowo. Nie muszą chować nóg z tyłu z przodu też jest w porządku. W Mercedesie mając 187cm wzrostu dotykałem kolanami deskę rozdzielczą, a z tyłu i tak narzekali że ciasno i nie wygodnie. Escort pod tym względem bije go na głowę :)
~Poznaniok
Hatchback 1.4 73KM 54kW
Miejsca jest w miare pozycja za kierownica taka troche inna niz w normalnych samochodach z tylu troche malo miejsca na nogi ale ja tam nie jezdze wiec nie moj problem ;p
~Maciek Bolesawiec
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Z przodu jest dużo mijsca jak i dla kierowcy i pasażera obok. Z tyłu też nie jest najgorzej. Spokojnie tym autem mogą podróżować 4 dorosłe osoby.
~artur_kubisztal@interia.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Autko małe (model 3 drzwiowy) a miejsca wystarczająco dla 4 osób. Jestem dość gruby (100 kg), a nie wadzę pasażera :) Dużo więcej miejsca niż np w Oplu Astrze.
~CzIoZo
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
posiadam 3-drzwiowy model a wiec jest parę utrudnień z wsiadaniem.. ogólnie nie narzekam na brak miejsca bo jest to stosunkowo małych gabarytów samochód...
~optymista79@wp.pl
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Biorąc pod uwagę wymiary zewnętrzne można ocenić dobrze ilość miejsca dla kierowcy i pasażera jadącego obok. Z tyłu mniej miejsca ale wygodnie.
~Lisu
Hatchback 1.4 73KM 54kW
Kierowca i pasazer nie maja na co narzekac (mam 1,87 m i nie zachaczam glowa o sufit). Choc na tylnym siedzeniu jest juz troszke gorzej.
~Władeczek
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Wsiadłem na moment do malucha i ...................... z krzykiem wbiegłem z powrotem do Forda :), jest bardzo dobrze
Dziennik kosztów dla Ford Escort IV Hatchback
7,7
~rex
Hatchback 1.6 XR3i 105KM 77kW
Ciasno troche ale to przez sportowe siedzenia i generalnie to male autko, chociaz o dziwo duzo miejsca z tylu :)
Ford Escort IV Hatchback