Lista ocen Ford Escort IV (39) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek Bolesawiec
Hatchback 1.6 90KM 66kW
W tym aucie właściewie nie ma sie co psuć bo nie ma tu zawiele elektryki chba że ktoś ma wersje super comfort z el. szybami, lusterkami.Jedyne co może sie sepsuć to np. żarówka w leflektorach albo żarówka podświetlenia deskie rozdzielczej bąź kable wysokiego napiecia do świec sapłonowych z biegiem czasu moga ulec zepsuciu.
~snakemh
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
całkiem nieżle jak na tak wiekowe autko, drobiazgi odpadły mi szkla w lampach, ukręciła się rączka od szyb, wypaliły sie ścieżki w podświetlaniu tablicy, uszczelki zrobiły cię nieszczelne w tylnich lampach trochę sylikonu i po sprawie nie liczę napraw takich zwyklych eksploatacyjnych
~Heniu
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Auto ogolnie tanie w utrzymaniu, czesci nie ma co narzekac: ostatnio wymieniony tlumik 230pln, uszczelki przy przegubach w przednim zawieszeniu. Przetarly sie przewody od ogrzewania tylnej szyby (lutownica i 5 min roboty i po sprawie).
~piciu
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Padała elektryka (kierunki) po wizycie u elektryka (zastosował prowizoryczne obejście w bezpiecznikach) na pół roku był spokój, później znów kierunki nawalały a do tego tylna wycieraczka -włączając pokazywała się kontrolka podgrzewania szyby.
~Damian
Hatchback 1.4 73KM 54kW
Psują się drobiazgi. Od zimna pękają pokrętła nawiewów, szybko wyciera się kluczyk, parują przednie reflektory, i takie tam... Nie ma tragedii, ponieważ naprawy są łatwe i przyjemne, świetny dostęp do czegokolwiek.
~Darek
Hatchback 1.4 73KM 54kW
Jestem pod wrażeniem wytrzymałości silnika. Auto przez 11 lat mojego użytkowania ani razu nie stanęło. Jeśli chodzi o drobiazgi to w sumie w tym aucie nie ma co się psuć. Jedynie co się popsuło to ogrzewanie tylnej szyby
~Focus.
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Od czasu zakupu wymieniłem tylko kable WN, świece zapłonowe, filtr paliwa i powietrza (koszt tych części 100zł, robocizna 0zł). Przeczyściłem styki żarówki tylnego światła mijania i wymieniłem żarówkę światła cofania.
~Poznaniok
Hatchback 1.4 73KM 54kW
Jak na tak stary samochod nie jest zle czasem cos odpadnie z kokpitu albo sie przelacznik obróci nawet bez brutalnego traktowania, przebieg dzienny szwankuje, klakson nie styka no nie ma masakry ;p
~Pelasia
Cabrio 1.6 102KM 75kW
non stop działo się coś z elektryką rozrusznik, alternator, problemy z odpalaniem przy ciepłym silniku, ciągle coś stukało i pukało w zawieszeniu naprawiło się jedno to drugie sie psuło
~coca1@poczta.wp.pl
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
17 lat a na trasie jeszcze nigdy mi sie nie zepsol, tylko raz pod domem mi sie rozkraczyl - przyczyna zerwany pasek rozrzadu, odziwo tylko pasek- koszt naprawy 48 zl :)