Lista ocen Ford Escort IV (39) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jakubtuzimek@op.pl
Hatchback 1.6 XR3i 105KM 77kW
Moje auto w 2007 roku kosztowało mnie 1500 pln. przez pierwszy rok jego posiadania nie pracowałem ale jeżdziłem codziennie średnio 40km/dzień i nic nie sprawiło mi problemu. wymieniłem tylko olej oraz płyn chłodniczy. Po roku bezawaryjnej eksploatacji jako w pełni zadowolony użytkownik postanowiłem auto doprowadzić w miare możliwości do stanu conajmniej z przed kilkunastu lat. Kwota ponad 5000 zł zainwestowana w remont blacharsko-lakierniczy...
~Tadzik85
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Kupiłem za 2500zl Mogłem się potargować ale z silnikiem diesla tych aut jest już bardzo mało. Zrobiłem podwozie: spawanie, piaskowanie , konserwacja. Nowe amortyzatory, hamulce, opony, felgi aluminiowe, naprawione boczki drzwi, rozrząd, alternator, rozrusznik... Po wszystkich pracach wygląda w mojej ocenie na 5
~Maciek Bolesawiec
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Powiem tak za cene 1500 zł możemy nabyć już takiego forda lecz ślinik i blachy są w nieco opłakanym stanie. Radził bym kupić może troche drożej w granicach 3500 zl do 4500zl i nie trza bendzie tak szybko potem inwestować w naprawy.
~Darek
Hatchback 1.4 73KM 54kW
Nie ma sensu kupować auta za 1500 zł, bo wiadomo, że to złom i będą kłopoty. Naprawdę zadbany model gwarantujący jeszcze długie jeżdżenie wart jest 2500-3000 zł. W starych autach nie ważny jest wiek a stan auta.
~Damian
Hatchback 1.4 73KM 54kW
Za około 500-1500 złotych, można kupić fajny samochód, który przy odrobinie dbałości o niego, odwdzięczy się bezawaryjnością. Wersje cabrio są troche droższe, ale nadal zdobywają ku sobie spojrzenia. :)
~Poznaniok
Hatchback 1.4 73KM 54kW
Jesli kupisz 1,6D za ok 1000zł bedziesz zadowolony spalanie tam jest w granicach 6l.nie kupuj na milosc boska benzyny!, alternatywa dla Favoritki, Poloneza, 125p, Golfa, Kadeta.
~Mariusz
Hatchback 1.6 XR3i 105KM 77kW
Jak dla mnie samochod jest bardzo dobry Na tle reszty samochodów na naszym rynku wypada naprawde dobrze czesci nie sa droge a i dostepnosc zamiennikow bardzo duza
~Focus.
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Za auto zapłacilem 1700 zł. Ma instalację gazową, opłacone oc przez poprzedniego właściciela na ponad pół roku, wymienione zawieszenie i się prawie nie psuje. SUPER!
~Lavrokh
Hatchback 1.4 73KM 54kW
Ceny nie są wygórowane. Polecam szczególnie osobom młodym, które nie mają zbyt dużo pieniędzy, a chcą jeździć innym samochodem niż maluch.

Usterki Ford Escort IV

Ford Escort IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~marcin19pan@interia.pl
Hatchback 1.4 73KM 54kW
Modele o dobrej blocharce i zasilane gazem bardzo polecam. Przy odrobinie wysiłku mogą pojeździć jeszcze dobre kilka lat bez przeszkód.