Lista ocen Ford Escort IV (40) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Focus.
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Po przekroczeniu 3000 obrotów robi sie głośno. Kiedy na liczniku pojawi się 100 km/h dość mocno słychać szum powietrza. Podczas jazdy w mieście 60 km/h na czwartym biegu jest cichutko ( w porównaniu do malucha to auto jest oczywiście pod każdym względem 10x lepsze).
~Damian
Hatchback 1.4 73KM 54kW
Po wymianie tłumików, w środku jest cicho, i słychać tylko dziwną pracę silnika. Powyżej 80 km/h, dokuczliwy staje się szum powietrza. Przy 130 km/h, szum powietrza robi się nieznośny. :) Dobre radio załatwia sprawę.
~coca1@poczta.wp.pl
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Z wyciszeniem jest slabo, jednak dieselka dosyc mocno slychac ale mi jego odglos sie podoba. A jak ktos nie lubi sluchac wspanialego klekotania diesla to zawsze moze sobie radio wlaczyc :)
~Maxello
Hatchback 1.4 73KM 54kW
Plastiki na dziurach skrzypią jak oszalałe, jak ktoś ma zamiar jeździć nim długo to polecam wszystko składać w środku na nowo, ale tym razem między plastikami dać jakieś uszczelki :)
~Władeczek
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Klekot Klekot Klekot Klekot Klekot Klekot Klekot Klekot Klekot Klekot Klekot Klekot Klekot Klekot Klekot Klekot Klekot Klekot Klekot ......................
~dzivak
Hatchback 1.3 60KM 44kW
No niestety, ja jeździłem w górnym zakresie obrotów, przy przedziurawionym wydechu nawet pogłośnienie radia na niewiele się zdawało.
~Maciek Bolesawiec
Hatchback 1.6 90KM 66kW
W zasadzie jest w nim dość cicho i przyjemnie. Lecz dla mnie to nie ma znaczenia bo i tak słucham muzyki na max
~Heniu
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Wlasciwie to jest dobrze, powyzej 150kmh jednak robi sie juz dosc glosno .. ale jest to i tak dobra predkosc podrozy.
~Darek
Hatchback 1.4 73KM 54kW
Targedia. Silnik słychać jak cholera. Trzaski plastików umilają jazdę. Ale za to słychać czy coś jest uszkodzone.
Dziennik kosztów dla Ford Escort IV
7,7
~Mariusz
Hatchback 1.6 XR3i 105KM 77kW
Dopuki jezdzilem na orginalnym tlumiku bulo dobrze ale pozniej cos mnie podkusilo i mam basowy :( nigdy wiecej