Lista ocen Ford Escort IV (13)

3,7
~Maciek Bolesawiec
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Auto dobre na początek jako pierwszy samochód. Tak jest w moim przypadku. Polecam innym młodym kierowcom. Atuty tego auta to Ma dobrego kopa u mnie jakieś 7s do setki. pali nie wiele jak na tą pojemność psuje sie dość rzadko oraz części zamienne nie są zbyt drogie.Polecam !!
3,5
~topgun_@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Dziadziuś jest jeszcze całkiem żwawy jak na swój wiek. Było trochę poważnych wydatków (ukręcony wałek rozrządu) ale to jest cena za wyżyłowane auto, którego raczej nie kupują emeryci do jazdy po zakupy. Pewnie dostawał w palnik jak tylko się dało. Ogólnie jestem zadowolony z tego autka. Cena za niego nie była zbyt wygórowana..auto było zaniedbane i nie działało kilka drobiazgów ponadstandardowych (samochód w wersji skandynawskiej.. ABS,...
3,5
~pex
Hatchback 1.6 90KM 66kW
skrzynia biegow bardzo ladnie, czasem problem przy wrzucaniu wstecznego (Skrzynia biegów)
~ratkad@o2.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
b.dobrze,ale dopiero po wymianie regulatorów hydr.(na nowe) (Silnik)
~chieff@pf.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
biegi bez zarzutu, ale naprawa skrzynki już była (łożysko oporowe) (Skrzynia biegów)
~ChinioL1
Cabrio 1.6 90KM 66kW
Silnik chodzi cichutko i równo nie bierze oleju ani nim nie pluje (Silnik)
3,8
~Gustaw
Hatchback 1.6 90KM 66kW
jak na teklase samochodu no i oczywiscie wiek auta ma tu duze znaczenie (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~ford dealer auto

Usterki Ford Escort IV