Lista ocen Ford Escort V Cabrio (6) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~taess@op.pl
Cabrio 1.6 105KM 77kW
jestem w szoku. takiego ogrzewania nie miałem jeszcze w zadnym aucie. super. dodam ze wczesniej miałem seata toledo pierwszej gen., vw golfa 3 , opla astre nie bede juz wspominał o fiacie 126, polonezie caro-bo porównania brak. zreszta chyba cabrio ma jakies lepsze ogrzewanie. na tym sie nie znam-ale jezeli ktos kiedykolwiek bał sie zakupu cabrio ze wzglegu na zime? głupota-nie ma sie czego obawiac.
~donalberto@o2.pl
Cabrio 1.6 105KM 77kW
Ogrzewanie i chlodzenie w tym samochodzie to prawdziwe mistrzostwo swiata! W zime nie trzeba czekac wlasciwie ani minuty zeby w srodku az kipialo od goraca. Wielokrotnie przy temperaturach minusowych opuszczalem dach, zasuwalem szyby do gory i wlaczalem ogrzewanie- bylo cieplutko i fajnie. W lato wystarczy zdjac dach i juz jest chlodno :)
~Sss
Cabrio 1.6 105KM 77kW
Wydaje chłodzenie wnętrzna i bardzo wydajne nagrzewanie. W zimniejsze dni spokojnie można jeździć bez dachu z włączonym gorącym nawiewem na kabinę. Na prawdę daje radę.
~jacaaa8
Cabrio 1.8 16V XR3i 131KM 96kW
co do ogrzewania zima masakra, mozna poparzyc sie powietrzem, natomiast latem słabo, na szczeście jest otwierany dach
~jarecki0107
Cabrio 1.6 105KM 77kW
Bardzo szybko się nagrzewa po przejechaniu ok 1km już czujemy ciepło w aucie.
~Paweł
Cabrio 1.6 105KM 77kW
Super wystarczy daszek ściągnąć w lato
Ford Escort V Cabrio