Lista ocen Ford Escort V Hatchback (87) - Ergonomia

Na liście zabraknie 221 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~użytkownik
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Niezwracam na to szczególnej uwagi. dźwignia kierunkowskazów na swoim miejscu, klakson tam gdzie powinien. Razi brak regulacji pochylenia kolumny kierownicy (taka wersja) fotel kierowcy też ma archaiczne rozwiązanie przesuwu ale bardzo skuteczne. Brak interwału pracy przerywanej wycieraczek (też wersja)
~damianco@wp.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Auto w wresji 3-d .pod wzgledem ergonomii nie mam autku nic do zarzucenia jesli biorac pod uwage rok produkcji.wnetrze przestronne swobodnie mieszczące 4 potezne osoby chociaz w wersji Ghia-taka posiadam-i CLX majace fabryczny szyberdach wysokosc wnetrza z tyłu mogła by byc wieksza
~Zadowolony właściciel Forda
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Tyle schowków ile trzeba jak na tą klasę i rok samochodu.Wszystko pod ręką.Denerwujący przycisk do świateł awaryjnych.W fajnym miejscu jest dźwignia otwarcia maski silnika.A nie jak w innych po boku i gdzieś schowane.Tu jest na widoku i jeszcze na czerwono.
~SoundsCl@interia.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
wszystko jest na miejscu,nie mam nic do zarzucenia...nie wiem czemu inni czepiają się umiejscowienia elektrycznych szyb w kanale środkowym obok recznego...tam jest 100% dobre miejsce, a nie na panelu drzwiowym gdzie się wykrzywia rękę :/
~koroscielm@wp.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Wszystkie "cyngielki" pod ręką,,, przyciski od przeciwmgielnych, i ogrzewania tylnej szyby troszeczke trącą polonezem, ale da sie przezyc. Dzwigienki przelacznika zespolonego super pomyslane... wygodne, i leciutko chodzą.
~Mav mav@tenbit.pl
Hatchback 1.8 16V XR3i 131KM 96kW
Wszystko jest tam gdzie byc powinno. Jak sie juz mam czepiac to moze drazek zmieny biegow jest za nisko i trzeba troszke "siegac" reka. Ale to juz czepianie sie:P
~Marcin
Hatchback 1.6 90KM 66kW
W miarę wygodne fotele niestety przez niskie zawieszenie występuje uczucie jakby się "tarło tyłkiem o asfalt" tak to mogę opisać. O plastiku w wykończeniu nie wspominam.
~Angel22125
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Wszystko pod reka, przyciski intuicyjne. trocha awaryjne dziwnie umieszczone (ale na szczesie nie trzeba ich uzywac). To niewatpliwie zaleta samochodu. moja ocena 5
~pitrix
Hatchback 1.4 71KM 52kW
dużo plastików które czasami lubią trzeszczeć ale bez większych problemów można to naprawić, poza tym wszystkie przyrządy są pod ręką i nie ma problemu z ich obsługą
~Loy (26 lat)
Hatchback 1.8 16V XR3i 105KM 77kW
jak na auto z pocz lat 90 jest bardzo dobrze -tylko ten włącznik awaryjnych:) fotele wygodne ale przydało by sie lepsze podparcie odcinka lędżwiowego. Po 400km zaczyna bolec kręgosłup
Ford Escort V Hatchback