Lista ocen Ford Escort V Hatchback (127) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 181 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony właściciel Forda
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Dobrze wyprofilowane fotele jak na rok i klasę samochodu.Nie wiem nie mam wersji \"ghia\" ale w innych escortach nie widzę drugiej dźwigni do regulacji siedziska.Mam oczywiście regulacje oparcia i odległości fotela ale o dziwo w innych nie widziałem regulacji siedziska a ja mam co jest bardzo wygodne.Mam też regulację kierownicy.
~koroscielm@wp.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Dla mnie, mojej dziewczyny, i Jej 5 letniego synka w foteliku rewelacja, ... z tyłu 3 niskie osoby moga wygodnie podruzowac, (testowalem na kolezankach z pracy, na trasie wieluń - łódź, nigdy nie narzekały po2 godzinach drogi, zawsze wypoczęte;))
~Mav mav@tenbit.pl
Hatchback 1.8 16V XR3i 131KM 96kW
Wersja hatchback 3-drzwiowa. Z przodu dla kierowcy i pasazera jest super. Z tylu jak na to nadwozie jest dobrze (jechalem nad morze ponad 650km w jedna strone w wakacje w cztery osoby i Ci z tylu zbytnio nie nerzekali).
~jery
Hatchback 1.3 60KM 44kW
autko przetestowałem pod katem pakowności porządnie gram w zespole woziłem nie raz sprzet muzyczny i musze przyznać że bagaznik jest pakowny miejsca troche mało jak podrózuje 5 osób ale jak mnie to jest przytulnie
~EscortLady
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jak na swój rozmiar jest całkiem wygodnie dla osoby przeciętnej postury. Dla troszkę większych może być troszkę ciasno, ale ogólnie jest dosyć, aby poczuć się swobodnie, a nie jak w pudełku zapałek.
~mar
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
troche ciasno jak na moj gust!(180cm)a wielki nie jstem.szczegolnie ramiona jakos tak blisko pasarzera sa.moze stare przyzwyczjenia....z tylu kiepsko.ale i autko nie jest wielkie.moze byc.
~mr_mar
Hatchback 1.4 71KM 52kW
to jest jednak kompakt z końca lat 80-tych cudów nie można oczekiwac po długości 4,10m!! :( w cztery osoby da się jechać nawet na długie trasy. jedak z przodu będzie czuć kolana pasażerów tylnej kanapy :(
~buli
Hatchback 1.6 105KM 77kW
brak regulacji kierownicy, regulacja polozenia fotela kierowcy przypomina mozliwosci fotela bujanego - mozna sie odchylic do tylu i z powrotem, tyle ze nogi wtedy wedruja w gore nie polecam wysokim.
~pitrix
Hatchback 1.4 71KM 52kW
dla mnie jako kierowcy czasami zbyt mało miejsca na nogi (kolanami zapieram o deskę rozdzielczą) dodam że mój wzrost to 192cm. pasażerom podobno zawsze było wygodnie...
Dziennik kosztów dla Ford Escort V Hatchback
12,0
~Slawek vel Miggi
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Nic dodać nic ująć. Wersja 5D daje dużo miejsca z przodu jak i z tyłu. Po przesiadce do Felicji czułem się trochę klaustrofobicznie (tłuczenie łokciami pasażera z boku).
Ford Escort V Hatchback