Lista ocen Ford Escort V Hatchback (102) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 206 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mikstura
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Sprawdził się jako niezły pracuś także w trudnym terenie mimo małego prześwitu. Obecnie przejechane ponad 360 tys. km i silnik pracuje bez zarzutu. Zima co prawda daje się nieco we znaki jednak dobry akumulator z odpowiednim "kopem" jest na to dobrym lekarstwem (oczywiście gdy filtr paliwa i świece są OK). Wnętrze może nieco przestarzałe ale za to nie tak klaustrofobicznie ciasne jak obecnych nowości w porównywalnej klasie aut. Wysłużone lecz...
~Zadowolony właściciel Forda
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Cena najniższa na rynku.Dałem za niego 1000 złotych i gdyby nie to że ma zgnity spód to wart byłby spokojnie przy jego stanie 2500 choć nikt by za to tyle nie dał bo wolałby kupić za to rozklekotanego golfa.Inne escorty są bardzo tanie i warte tej ceny bo za golfa czy astrę z tych roczników trzeba dać jakieś 1000 albo 1500 złotych więcej.Albo też 1000 złoty ale to takiego który naddaje się tylko na złom.
~Andrzej hexi1@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
moze być, blacha już odpuszcza, choć chyba nie tak jak w Oplu, Golf jest solidnieszy, ale i droższy,poza tym też się psuje...lepiej rozwiązany środek niż w Golfie.Dobrze znosi jazde na LPG!!!naprawde-prymitywny silnik ale ja zrobiłem 30tyś km. bez problemu (pali do 2 litrów wiecej),tankuję tylko na BP-no jak narazie zadowolony....obym nie musiał wpisywać negatywów!!!!
~Wojtek
Hatchback 1.4 71KM 52kW
rocznik 1990 GHIA kosztował z założeniem gazu, opłatami i naprawami 8 tyś zł. W ciągu półtora roku przejechałem nim ok. 30 tyś km i prócz kłopotów ze skrzynką bezpiecznikową i obowiązkowa wymianą końcówek drążka reakcyjnego po zimie - zero klopotów.
~koroscielm@wp.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
za autko z przebiegiem 130000 km, z roku 1992 (grudzien) zaplacilem od reki 2250, doszly mi oplaty oczywiscie. calosc zakmnela sie przed 4 tysiączkami... Robie nim miesięcznie 2 tys km, i juz wiem ze kolejne autko jakie kupie, bedzie ze stajni forda.
~Tomek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Bardzo tanio można kupić escorta, który jeszcze dużo wytrzymie, często będzie wymagał jakiegoś wkładu finansowego, ale pożniej przy odrbinie opieki napewno się spisze. No a poza tym to dostajemy duże auto w cenie jakiegoś mniejszego.
~arkashka@o2.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Za 6000 kupiłem coś, co po mieście paliło 6 litrów ropy i nigdy mnie nie zawiodło. Nawet jak padła elektryka, odpaliłem na lince i na własnych kołach dojechałem do warsztatu. Prosta, niezawodna i ekonomiczna konstrukcja.
~jery
Hatchback 1.3 60KM 44kW
oceniam przyzwoicie choć przy tym roczniku i jezdzie 20 tyś na rok autko nie ma bata żeby sie nie psulo a że mam sentyment do tego auta bo to moje 1 autko ktorym jezdze 6 lat to tym bardziej ma coś w sobie
~soltys
Hatchback 1.4 71KM 52kW
jako że wyszedł mnie 4500zł + cena instalacji 1800 to jest to dobry stosunek (kolega kupił 3 lata młodszą astrę za 7700 + oczywiście cena instalacji i nie widzę miedzy nimi znaczących różnic wiec wiec chyba jest nieżle. :)
~alvaro
Hatchback 1.4 71KM 52kW
co do stosunku jakość/cena to przy produkcji tego autka jednak ford wychodził z zalożenia ze jakoś(nie jakość) to będzię. w sumie kupiłbym go jeszcze raz podoba mi sie i juz ma swój urok:D
Ford Escort V Hatchback