Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.3 60KM 44kW 1990-1992 (39)

~Andrzej hexi1@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
-jak narazie to OK-zawieszenie raczej słabe-zresztą-Całe auto jest jakieś takie delikatne!...trzeba się z nim obchodzić z czułością-poważnie!....inczej to po paru miesiącach bedzie nie auto, a ścierwina-lepiej ostrożnie...buraki "pałują" te auta, a potem biadolą, że Ford gówno wort" jak sami na taki stan zapracowali
3,7
~jery
Hatchback 1.3 60KM 44kW
gdyby nie gaz w nim to poszedłbym z torbami czesci nie sa asz tak drogie na szrotach można je dostac niektóre nowe czesci miażdza ceną, ogólnie fajny wyglad autka mieciutkie fotele dobrze przetestowałem :)
3,2
~Dym
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Stwierdze tak- jeździ... kultura pracy jest średnia- wiadomo- swoje lata ma, co powoduje, że pracuje jak traktorek, ale nie wyróżnia się specjalnie od innych samochodów z tego rocznika. Części do silnika są tanie- sam silnik wytrzymały na silne obroty. Wyprzedzanie możliwe jednak tylko w granicach 70-105 km. W innych przypadkach strasznie muli (ale to również wina LPG) (Silnik)
3,1
~Łukasz
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Auto nie jest raczej awaryjne, zjeździłem nim prawie całą europę i nie miałem żadnych poważnych przygód z tym autem poza opisanymi powyżej. Ale jak na auto 15-letnie uważam, że jest ok. Moje zastrzeżenia to silnik, który jest wyraźnie za słaby. Przy pięciu osobach na pokładzie to auto się toczy a nie jedzie.
~mrdeadcom@gmail.com
Hatchback 1.3 60KM 44kW
W porównaniu jakość - cena bardzo dobrze. Warunek po zakupie trzeba sprawdzić stan samochodu, jeżeli były zaniedbania trzeba poprawić, inaczej czekają was częste wizyty w warsztacie.
~Tomek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Polecam Escorta;) Sam szukam nowego escorta tylko z mocniejszym silnikiem, ale 1.3 tez niejednego zadowoli.
3,8
~Bartosz Machaj mach@by.onet.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Rocznik 1991 jest naprawde super solidnym autem w przeciwienstwie do "wyplastikowanych" i zelektronizowanych pozniejszych modeli.
~sowa
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Silnik pracuje dość cicho, lubi wysokie obroty ;) 1.3 a radzi sobie bardzo dobrze, pod warunkiem, ze autem nie jadą więcej niż 2 osoby, powyżej 2-ch escorcikowi pod górkę bywa ciężko... (Silnik)
3,6
~tomasik7585@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Za tę cenę auto jest po prostu dobre, jak nie bardzo... przy tym ekonomiczne...:)
~Tomek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
jestem zadowolony z tego forda, przydalby mu sie jednynie lepszy silnik. Trafil mi sie dobry model po starszych paniach, moze dlatego moje wrazenia sa pozytywne.
Ford Escort V Hatchback