Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.3 60KM 44kW 1990-1992 (24) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dym
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Niestety- dość szeroka przekładnia, mało komfortowa. W mojej wersji lubi wyskakiwać jedynka i należałoby wymienić całą skrzynię (koszt ok. 300 zł więc jeszcze ujdzie).
~Andrzej hexi1@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
-widać ktoś pomyślał-auto prawie nie ma mocy ale przełożenia są długi-w praktyce jade 110 na 5tym i mam 2800 obrotów silnika-spokojnie i bez wysiłku-szybciej nie jeżdżę...
~tomasik7585@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Wcześniej Hyundai teraz Ford bez porównania... na korzyść tego pierwszego. Choć muszę przyznać że zestopniowanie pozwala na ekonomiczną jazdę... :)
~Tomek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Bardzo dobra, czasami występuje problem z wrzuceniem wstecznego za pierwszym razem, ale nie jest to jakaś straszna rzecz.
~Sasza
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Moim zdaniem piątka trochę zbyt płynnie wchodzi. Na początku musiałem się upewniać, czy to właśnie ten bieg wbiłem.
~Bartosz Machaj mach@by.onet.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Przelozenia sa dobrane idealnie do typu motoru, lecz z wiekiem biegi rzadziej uzywane (wsteczny i 5) wchodza z pewnym oporem.
~mrdeadcom@gmail.com
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Działa znakomicie, co prawda trzeba wymienić sprzęgło bo nie dociska ale poza tym wszystko gra.
~Łukasz
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Czasami wteczny ciężko wchodzi, pozatym miałem parę razy problem z wrzuceniem jedynki.
~Sylwester
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Samochód ma już 31 lat, skrzynia już zaczyna powoli "strajkować".
~Bonzo
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Bez zarzutów. Nawet precyzyjna i dobrze dobrane przełożenia dla tego silnika.
Ford Escort V Hatchback