Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.3 60KM 44kW 1990-1992 (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bonzo
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Wytrzymałe zawieszenie. Po 4 latach eksploatacji pierwsza interwencja mechanika w układ jezdny. Rewelacja! Zawieszenie idealne na nasze drogi. A prowadzi się przeciętnie, żadnych rewelacji. Wersja bez wspomagania kierownicy ale i tak pracuje lżej niż w Golfie ze wspomaganiem.
~jery
Hatchback 1.3 60KM 44kW
komfort jazdy jest dośc dobry choc bez porównania do peugeota 406 którego mam obecnie, duzo jezdziłem escortem 6 lat raz na rok trza wymieniac tuleje wachaczy ale to nie dziwne przy stanie naszych dróg to jest zrozumiałe przy dobrych oponach dobrze trzyma sie drogi
~sowa
Hatchback 1.3 60KM 44kW
dość twardy jak na jazdę po naszych miejskich ulicach, jak to się mawia coś za coś... przynajmniej dziury nie są mu tak straszne i nie trzeba co chwile wszystkiego wymieniać jak to ma miejsce w francuzach, w trasie na A4 stabilny i wszystko ok :)
~Andrzej hexi1@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
1-brak wspomagania! 2-koluna kierownicza nie wytrzymuje obciążeń-wymieniłem przy 140tyś km. ale znowu ma luzy-regenerowana-nie polecam!-lepiej dobrą za szrotu-taniej-Precyzja kierowania: dobry+ +
~Dym
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Escorta prowadzi się dobrze. Bez wspomagania i dodatków i tak nie jest najgorzej. Na zakrętach trzeba lekko zwolnić, ale i tak nieźle się trzyma. Bez wspomagania ale i tak ok.
~Zdebesciak
Hatchback 1.3 60KM 44kW
w miare wygodnie, na zakretach wynosi ale do osiagniecia 140 potrzebna jest wlasciwie autostrada wiec nie jest niebezpiecznie
~mrdeadcom@gmail.com
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Promień skrętu to nie jest mocna strona tego autka, tak jak amerykańską markę przystało. Nie jest tragicznie.
~Tomek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Bardzo ładnie się spisuje w każdych warunkach, ma jednak tendencje do wykazywania podsterowności.
~Bartosz Machaj mach@by.onet.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Na polskie drogi zbyt delikany, ale na rownej drodze drodze idze objechac nejden nowoczesny bajer wozek.
~wowo69
Bardzo dobrze się prowadzi ale w zawieszenie trzeba co 2 miesiące inwestować