Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.4 71KM 52kW 1990-1992 (80)

~Zadowolony właściciel Forda
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Nie jest to auto idealne ale akurat mój egzemplarz jest udany.Wiem że inne escorty może są gorsze ale mój jest udany.Mam go nie cały rok ale kupiłem od rodziny gdzie użytkowali go jakieś 5 lat i oprócz tych rzeczy które si standardowo wymienia to tylko padł im akumulator.Więc nie szukałem nic innego tylko kupiłem od nich.Jak narzazie warto było.
~virus.ja85
Hatchback 1.4 71KM 52kW
ogolem samochod bardzo mi sie podoba.bez problemowe eksploatacja w ciagu 5lat jazdy,a noge mam ciezka i nawet grama oleju nie bierze.bardzo dobry samochod.jesli bym zmienal kupil bym escorta tylko z wiekszym silnikiem chociaz 1.4 tez nie jest taki zly
~pitrix
Hatchback 1.4 71KM 52kW
jeśli ktoś nie jest wymagający co do wykończenia i osiągów a chcę samochód dość ekonomiczny za niedużą kasę to jest dobry wybór (ceny części nie oryginalnych oczywiście ale równie trwałych są dość niskie)
~Angel22125
Hatchback 1.4 71KM 52kW
W sumie za niewielkie pieniadze mozemy naprawde wygodnie podrozowac w 5 drzwiowym samochodzie, ktory do tego jest ladny zarowno z zewnatrz jak i wewnatrz. W porownaniu z np: z golfem II, citroenem ax, peugeotem 205, nissanem sunny, seatem ibiza I, to jest limuzyna za te same pieniadze i do tego ma ogromny bagaznik. Polecam
~SoundsCl@interia.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
nie widzę poważnych wad, a zalety są i to dośc duże...dobry silnik, bardzo ładny wygląd i dobra ekonomia, ponadto ceny czesci nie wysysają kieszeni właściciela
~mr_mar
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Super autko! silnik 1,4/75KM wystarcza do spokojnej jazdy. O wyczynie nie ma oczywiście mowy. Ale daje rady. Polecam ten silnik wszystkim!! najlepszy jaki był w Escortach.
~soltys
Hatchback 1.4 71KM 52kW
polecam mocniejsze silniki zwłaszcza na trase poza tym jestem bardzo zadowolony.
1,9
~ANTY ESCORT!
Hatchback 1.4 71KM 52kW
z autopsji : szczerze odradzam zakup FORDA a juz napewno z motorem o poj 1.4- robi duzo halasu a jechac nie chce.korozja w tym aucie przybiera monstrualne rozmiary(SPRAWDZIC PODŁOGE!!!) NO I TO SPALANIE.... ------ostatnie moje auto na "F"------
3,7
~haski
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Jak na 15-to letnie auto, jest dobrze. Tym bardziej ze kupując go przez 2 lata oprocz wymiany czesci eksploatacyjnych typu filtry, tarcze, itp, nic przy nim nie naprawiałem. Do tego ładny wygląd
2,9
~alvaro
Hatchback 1.4 71KM 52kW
w sumie duzo narzekania, ale i tak go lubie, gdyby nie rdza to bylo by to srednie autko:)
Ford Escort V Hatchback