Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.4 71KM 52kW 1990-1992 (30) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pitrix
Hatchback 1.4 71KM 52kW
ogólnie nie ma problemów, czasami pasy bezpieczeństwa się nie chcą zwijać, wentylator na trzecim biegu czasami nie działa, nie wyłączały się kierunkowskazy po wyprostowaniu kierownicy ale kilka warstw taśmy naprawczej w odpowiednim miejscu ten problem rozwiązało (bardzo proste)
~virus.ja85
Hatchback 1.4 71KM 52kW
nigdy mnie nie zawiodl.przejechalem nim60 tys.raz tylko mialem problem z wtryskiem paliwa(nie wchodzil na obroty powyzej 3000tys ale naprawa mnie kosztowala zaledwie 100zl i juz nigdy nie mialem z tym problemu.
~markowski77@o2.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Pada elektryka, osprzęt, czujniki itp. Jedna/dwie naprawy na rok. standardowo padają zużywające się podzespoły: hamulce, tarcza sprzęgła, amorki, osłony przegubów itp.
~arthurus@interia.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Dość solidnie wykończony, choć zbyt plastikowo. Mało praktyczny patent kluczyków, ścierają się i przestają otwierać drzwi, a dorobienie nowych kluczy to dość duży wydatek.
~Zadowolony właściciel Forda
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Jak narazie dmucham na zimne i oprócz rzeczy które się po prostu zużywają jak klocki,filtry i olej to nic innego.No sorry linka ręcznego się urwała.
~marcin
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Denerwujący jest przełącznik zespolony, swiatła długie się włączały jak wrzuca się kierunek, czesto kierunki się nie wyłaczały samepo odbiciu kierownicą
~Andrzej "Andy"
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Czasami wkurza mnie rozrusznik, odmawia posłuszeństwa, a niby jest dobry (może zmienić elektryka? :D ), po za tym bez większych zarzutów.
~mr_mar
Hatchback 1.4 71KM 52kW
przynajmnie mój egzemplarz nie potwierdza zasady "ford g... wrot"!! mój ma 200 000 km i prócz popychaczy nic przy silniku nie robiłem.
~soltys
Hatchback 1.4 71KM 52kW
wymiana drobnych elementów uszczelka pod pokrywą zaworów uszczelaka wydechu poza tym wymiana normalnie zużywających sie elementów.
~Angel22125
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Krotko go mialem ale nic przez ten czas sie nie popsulo. Wsiadalem i jezdzilem. moja ocena 4
Ford Escort V Hatchback