Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.4 71KM 52kW 1990-1992 (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony właściciel Forda
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Cena najniższa na rynku.Dałem za niego 1000 złotych i gdyby nie to że ma zgnity spód to wart byłby spokojnie przy jego stanie 2500 choć nikt by za to tyle nie dał bo wolałby kupić za to rozklekotanego golfa.Inne escorty są bardzo tanie i warte tej ceny bo za golfa czy astrę z tych roczników trzeba dać jakieś 1000 albo 1500 złotych więcej.Albo też 1000 złoty ale to takiego który naddaje się tylko na złom.
~Wojtek
Hatchback 1.4 71KM 52kW
rocznik 1990 GHIA kosztował z założeniem gazu, opłatami i naprawami 8 tyś zł. W ciągu półtora roku przejechałem nim ok. 30 tyś km i prócz kłopotów ze skrzynką bezpiecznikową i obowiązkowa wymianą końcówek drążka reakcyjnego po zimie - zero klopotów.
~soltys
Hatchback 1.4 71KM 52kW
jako że wyszedł mnie 4500zł + cena instalacji 1800 to jest to dobry stosunek (kolega kupił 3 lata młodszą astrę za 7700 + oczywiście cena instalacji i nie widzę miedzy nimi znaczących różnic wiec wiec chyba jest nieżle. :)
~alvaro
Hatchback 1.4 71KM 52kW
co do stosunku jakość/cena to przy produkcji tego autka jednak ford wychodził z zalożenia ze jakoś(nie jakość) to będzię. w sumie kupiłbym go jeszcze raz podoba mi sie i juz ma swój urok:D
~pitrix
Hatchback 1.4 71KM 52kW
dość dobry samochód za nie dużą kasę, inne marki z podobnych roczników są droższe i nie zawsze lepsze jakościowo lub są poprostu mniejsze...
~mr_mar
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Obecnie modele z lat 86-90 są już taniutkie. Jednak trudno jest kupić egzemplarz w dobrym stanie. Ceny części nie zrujnują portfela właściciela.
~ANTY ESCORT!
Hatchback 1.4 71KM 52kW
do odpychania z punktu A do punktu B wystarczy. za niewielkie pieniadze mozna kupic juz FORDA- a moze poszukac czegos lepszego....
~Kapą
Hatchback 1.4 71KM 52kW
auta w rocznikach 1991-1997 warte uwagi. za cenę kilku tysięcy złotych (2-8) dostajemy pożądne auto na codzień i od święta.
~Angel22125
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Jak ktos ma 2500-3000 to niech kupi escorta byle w gazie, naprawde kawal fury. tyle ze troche mulasty. moja ocena 4,5
~Artur
Hatchback 1.4 71KM 52kW
4 dlatego że cena zakupu jest bardzo niska a ogólnie całe auto jest dosyć dobre i warte tych niewielkich pieniędzy
Ford Escort V Hatchback