Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.4 71KM 52kW 1990-1992 (35) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jasny
Hatchback 1.4 71KM 52kW
moze i na zakretach jest dobry, ale wygodny to napewno nie, czuc kazda nawet najmniejsza nierownosc a widomo jakie mamy drogi:) szybko pada przednie zawieszenie i jak nie ma wspomagania to manewrowanie na parkingu jest po prostu masakra
~Andrzej "Andy"
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Całkiem niezłe zawieszenie, wszystko zależy od jakości wymienianych podzespołów (tuleje, gumy stabilizatora czy końcówki wahaczy, itp.), lepiej wydać ciut więcej na orginalną część, niż kupować podróbki, na dłuższą mete te drugie się nie sprawdzają.
~virus.ja85
Hatchback 1.4 71KM 52kW
doskonale sie trzyma w zakretach.troche mamla wytrzymalosc przodu na naszych drochach.co roku wymiana tulejek,pozatym 3 lata temu wymienialaem laczniki,stabilizatory i amory na przodzie.
~Wuipe
Hatchback 1.4 71KM 52kW
oryginalne amortyzatory założone od nowości wymienione dopiero po 17 latach, jedyne problemy sprawiały często wybijające się tuleje wahaczy
~SoundsCl@interia.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Oceniam go na maxa gdyż karygodnie to należałoby ocenić nasze drogi...zdarza się wymiana elementów zawieszenia ale bardzo dobrze trzyma się drogi...
~Angel22125
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Wymienilem pare rzeczy i zawieszenia slychac bardzo nie bylo. dosyc dobrze sie prowadzi jednak chyba troche za miekki. Nierownosci tlumi dobrze. Moja ocena 4
~pitrix
Hatchback 1.4 71KM 52kW
prowadzi się dość pewnie, brak wspomagania zupełnie nie przeszkadza, żadnych luzów poza stukającą końcówką drążka koszt wymiany ok 80zł
~Zadowolony właściciel Forda
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Dobrze się prowadzi na zakrętach ale nie tłumi dziur,wyboi i szybko zużywają się części układu kierowniczego i zawieszenia.
~czester
Hatchback 1.4 71KM 52kW
setki wymienionych gumek, eahaczy i innyc częśc ukłądu jezddnego. a rekodzistą jest końcówka drążka stabilizacyjnego - z 10 razy
~haski
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Jesli chodzi o prowadznie to jest to jeden z atutów tego auta. Pewnie trzyma sie na zakretach.
Ford Escort V Hatchback