Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.4 71KM 52kW 1990-1992 (32) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~virus.ja85
Hatchback 1.4 71KM 52kW
kiedy go sprowadzilem 5 lat temu z niemiec chodzil naprawde cichutko.na wolnych obrotach niemal nie bylo slychac silnika.ale po wymianie tlumikow na polskie podroby wszystko sie zmienilo.przy 110 robi sie troche glosniej a przy 140km/h juz bardzo slychac silnik.bardzo mi sie podobalo to zwlaszcza kiedy byl tlumik dziurawy:)ale szybko zaczelo meczyc wiec zespawalem dziurke
~Zadowolony właściciel Forda
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Chyba nie lubi wysokich obrotów.Zmieniam biegi przy 2 tyś. bo już mnie denerwuje jak zaczyna wyć.Ale za to przy spokojnej jeździe można usłyszeć charakterystyczny dla chyba tego silnika dźwięk szybko tykającego zegarka.
~soltys
Hatchback 1.4 71KM 52kW
silnik bardzo cichy natomiast na dzurach czasami słychać skrzypienie plastików co jest denerwujące konkurencja (astra lanos) wypadają nieco lepiej mocniej w stosunku do konkurencji słychać też prace zawieszenia.
~alvaro
Hatchback 1.4 71KM 52kW
slychać w środku jak sie jedzie wszystko co możliwe, silnik to przy wiekszej predkości lubi sobie powyć co denerwuje na dlugiej trasie bo trzeba radyjko dawac głosniej.
~arthurus@interia.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Troszkę słabiutko z tym tematem, silnik troszkę za mocno ingeruje w rozmowę (szczególnie przy 140 km/h).Ale w czasie jazdy po mieście do 80-tki jest w miarę cicho.
~escort 91
Hatchback 1.4 71KM 52kW
o wyiszeniu powiem tak: raz jechałem ze znajomym i powiedział że nie moze jechac samochodem w którym nie słychać silnika - chyba wszystko jasne
~SoundsCl@interia.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
nie mogę narzekać gdyż silnik pracuje równo i cicho...na wyzszych obrotach robi się głośniej ale nawet około 5- 6 znośnie
~Andrzej "Andy"
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Przy tym silniku nie ma mowy o wyciszeniu, przy 120 km/h w kabinie wyje, że ..., dobre radio, rzecz niezbędna :)
~Wuipe
Hatchback 1.4 71KM 52kW
na pewno lepiej niż w moim poprzednim Punto, choć pewnie do \'ideału\' trochę brakuje
~pitrix
Hatchback 1.4 71KM 52kW
nie jest złe ale mogłoby być lepsze, przedtem miałem sierre i było ciszej ale w końcu to inna klasa
Ford Escort V Hatchback