Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.6 105KM 77kW 1990-1992 (17) - Całokształt

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MIK / mik@poczta.fm
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Patrząc przez pryzmat przebiegu i czasu użytkowania to samochód mieści się w przeciętnej. Gdybym był jego właścicielem (a jest nim mój pracodawca) to bym go chyba z rozpaczy sprzedał albo rozbił. Teraz już nic się nie pieprzy. Prywatnie Forda nigdy już nie kupię i to nie dlatego, że ten egzemplarz jest kiepski. Różne złe historie trafiają się innym znanym mi Fordom.
~damianco@wp.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
ogolnie mozna polecic to auto wszystkim którym zalezy a w miare dobrym srodku lokomocji, a nie maja duzego portfela.Koszty obsługi niewiele wieksze niz rodzimego poloneza. Wada jest tylko to ze nadwozie w okolicavh wlewu paliwa lubi korodować-podobno wada fabryczna?. Wyeliminowano ja dopiero w modelach po 95r.Naprawde godne polecenia auto
~Skazany na Escorta...
Hatchback 1.6 105KM 77kW
W ciągu 2 lat użytkowania miałem jeden poważny wypadek i jeden drobny.Spalił mi sie radio z niewiadomych przyczyn.Zamek w drzwiach sie zacią i do tej pory mój ojciec go nie naprawił.Klimatyzacja nie chłodzi juz.Mam jakąś wade z elektryką bo czasem nie chce mi zapalić.to tyle pozatym wszystko spoko z moim fordem...
~Benek benny23@poczta.fm
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Jak na 13 letni samochód i 240000 km przebiegu auto spisuje sie bardzo dobrze. Nie było remontu silnika i ma pierwszy lakier. Zużycie paliwa i gazu niewielkie. Karoseria nie koroduje. Zużywa sie tylko zawieszenie - niski profil opon i polskie drogi.
~buli
Hatchback 1.6 105KM 77kW
fura zupelnie bez charakteru i polotu . "schylkowa", schodzaca z rynku - tani kompakt niskiej jakosci . kupilem tylko ze wzgledu na cene a i tak sie zawiodlem - kilkanascie wizyt w serwisie w ciagu 1.5 roku! kompletny brak polotu w stylistyce
~Zygi@g2.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Duza frajda z jazdy bez dachu!! Fajne brzmienie silnika. Niezla przyczepnosc (polecam obnizyc i dolozyc opnki min 195) Troszke awaryjne ale za to wyglad, przyjemnosc z zjazdy i dynamika pozwalaja zapomniec na chwile o problemach.
~mariusz
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Auto dosc dobrze wykonane.Mogloby byc bardziej wyciszone i mniej palic w miescie.Czesci zamienne moglyby byc tansze.
~sylvocompany
Hatchback 1.6 105KM 77kW
auto spóźnione ze swoim startem na rynek inaczej by byl chicior bo golfa1,2,3 kładzie na łopatki
~czerwona strzała
Hatchback 1.6 105KM 77kW
odulnie autko sprawuje sie dobrze jeszcze nigdy go niemusiałem pchac zawszedojechałem do celu
~baxter- busko
Hatchback 1.6 105KM 77kW
tanie polecam części również za grosze i można samemu coś robić jak dwie łapy masz...................
Ford Escort V Hatchback