Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.6 105KM 77kW 1990-1992 (17) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~buli
Hatchback 1.6 105KM 77kW
brak regulacji kierownicy, regulacja polozenia fotela kierowcy przypomina mozliwosci fotela bujanego - mozna sie odchylic do tylu i z powrotem, tyle ze nogi wtedy wedruja w gore nie polecam wysokim.
~mariusz
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Jak na taka wielkosc samochodu to dobra.Z przodu duzo miejsca.Jedynie na dluzszych dystansach, pasazerowie tylnej kanapy moga poczuc za mala przestrzen na nogi.
~niuniek545
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Z przodu można znaleść troche przestrzeni kierowca ma dobrą postawe za kierownicą nie jest ciasno co innego jest już na tylnej kanapie troche mało tego miesca.
~damianco@wp.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
przestrzen dla pasazerów w zupełnosci wytarczajaca dla 4 dorosłych .miejsca na nogi nie zabraknie na3wet przy maksymalnie cofnietych fotelach
~lewik31@op.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
często jeżdże zapakowany w 5 osób, wszyscy jakoś się mieszczą (mam hatchbacka) ale o komforcie nie ma co mówić
~marcinkolnik1
Hatchback 1.6 105KM 77kW
wygodnie ja mam 174cm i z tylu tez nikt nie narzekal,bardzo mile welurowe obicia foteli i tapicerek drzwi
~fawka1@wp.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
z przodu dużo miejsca ,z tył nie jeżdże ale mówili że przy dwóch osobach znośnie
~MIK / mik@poczta.fm
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Z przodu OK, z tylu po prostu mało miejsca (jak w samochodach o klase nizej).
~chalski7@wp.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
miejsca pod dostatkiem z przodu jaki i z tyłu
~marcin
Hatchback 1.6 105KM 77kW
najwygodniej w 4 ale jak trzeba to i 7 przewiezie:)
Ford Escort V Hatchback