Lista ocen Ford Escort VI Hatchback (178) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 310 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał Balogh baloon007@tlen.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Sam silnik daje popalić równo. Słychać go doskonale, jak wyżej napisałem regulacja zaworów pomaga wtedy o wiele przyjemniej się podróżuje. Tak powyżej 120km/h głośno. Trzeszczą plastiki, na dziurach półka skacze, auto ma juz swoje lata, moge mu wybaczyć aczkolwiek spasowanie detali pozostawia do życzenia i trzaski wymagają przyzwyczajenia. Stuka coś koło lewarka zmiany biegów, w lewych drzwiach pod tapicerką, w desce rozdzielczej(po dziś nie...
~seba
do 100km/h - ujdzie
do 120km/h - radio już trzeba "zglasniać"
do 140km/h - rodzina już nie che rozmawiać
do 160km/h - rodzina krzyczy żebym zwolnił bo huk jest tak straszny, że nie słyszą własnych myśli i wydaje im się ze blacha zaraz odfrunie z samochodu.
~FordFan
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Byłem pozytywnie zaskoczony. Przy małych prędkościach nie słychać prawie nic, przy większych wiatr i szum opon. Silnik słychać dopiero przy większych obrotach. Myślałem że będzie głośniej, ale jak zaznaczyłem wcześniej mój egzemplarz ma mały przebieg i jest bezwypadkowy.
~Pablo
Hatchback 1.4 75KM 55kW
W moim egzemplarzu silnik chodzi bardzo cicho. Zaczyna być słyszalny przy prędkości 110 kilometrów, ale bardziej hałasuje wydech. Wydechy z początku lat 90-tych w Fordach niestety pracują głośno przy większych prędkościach.
~mexykanin500
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Wyciszenie całkiem dobre, pod warunkiem że się nie zwykło przekraczać 3000 obrotów, powyżej jest już trochę głośno. W trasie przy prędkościach do 120, ewentualnie 130 km/h do zaakceptowania.
~Kuba632
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
do 90KM/h na odpowiednim biegu do niesłychać. No chyba jak ktoś jedzie 140 na trójce ( bo tak bez problemowo można ) to wiadomo ze bedzie głośniej. ale bębenków w uszach napewno nierozwali ;)
~kristof
Hatchback 1.3 60KM 44kW
do setki jest nawet przyjemnie ( radio ciągle słychać ) , ale powyżej już nie tak bardzo ( ! ) , nawet przy nowych tylnych amorach półka daje znać o sobie ( drogi są do niczego, to się ciągle budzi ! )
~zenek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Escort w wersji z silnikiem 1.6 zetec jest naprawde dość cichym samochodem i mógłby moim zdaniem konkurować z niejednym w swojej klasie i roku produkcji a nawet nowszymi modelami
~AdinoFE6
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
1.8 diesel... Wiadomo diesel jest dość głośnym silnikiem, ale mi np. nie przeszkadza to... lubię słuchać tego silnika... Ale pomijając to, jest dość dobrze wyciszony...
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI Hatchback
6,1
9,8
~scorpian
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wyciszenie? Całkiem znośnie. Tylko przy naprawdę dużych prędkościach dają się we znaki \"świsty\". Jak na auto z tej klasy, mające już prawie 17 lat jest naprawdę dobrze!
Ford Escort VI Hatchback