Lista ocen Ford Escort VI Hatchback 1.8 D 60KM 44kW 1992-1995 (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AdinoFE6
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jak to w fordach... Ogromna ilość miejsca dla pasażera siedzącego obok kierowcy, choć na tylnych siedzeniach, pasażerowie o wzroście powyżej 190 cm mogą narzekać na mało miejsca nad głową, tak samo jest z przestrzenią na nogi...
~Tom_sg
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
dla kierowcy sporo miejsca (mam 180cm wzrostu, a fotel nie jest do konca wysuniety) z tylu dla 3 osób spokojnie starcza. Bagaznij b. duzy jak na auto tych gabarytów
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
przestszeń dla kierowcy bardzo dobra ale dla pasarzerów siedzących w tyle nie najlepsza brak miejsca nad głowa bark zagłówków xD
~Barteklo
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Z tyłu troszke mało ale to dlatego że mam wersję 3 drzwiową. Z przodu przy moich 186cm i ponad 100 kg wagi mam mnóóóóóstwo miejsca.
~lukinigga@tlen.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Z przodu masa miejsca, aczkolwiek przy wysokich osobach Ci z tyłu mogą narzekać na brak miejsca na nogi.
~bobo
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
z przodu jest ok, niestety z tyłu braknie troszke miejsca jeśli usiadzie tam dorosla osoba
~Rafi
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Mimo, że posiadam wersję 3-drzwiową miejsca jak na samochód tej klasy jest nadspodziewanie dużo
~adi
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
z przodu od strony pasarzera przeszkadza troche deska rozdzielcza z tylu ok
~DJ_Pirol
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Dla pasażerów z tyłu za mało. Trudno wyjść komuś większemu spod kierownicy
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
6,1