Oceny Ford Escort VI Hatchback

Ford Escort VI Hatchback - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Silnik (90)

3,7
~miszelll1989
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Super dynamiczny oczywiscie przy wyższych obrotach, wiele aut na swiatłach czy przy wyprzedzaniu mówiąc potocznie zostało w tyle
~Rastan
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jak napisałem wcześniej, zaletą tego modelu jest bezawaryjny silnik 1.6 16V. Jak się odpowiednio nie dba to mogą wystąpić problemy z korozją. W moim przypadku przez 5 lat użytkowania garażowałem pojazd, chuchałem, dmuchałem i nie miałem problemów z rdzewieniem. Później się przeprowadziłem i nie garażowałem już samochodu, wtedy zaczął niestety rdzewieć (ale pewnie i lata zrobiły swoje). W każdym razie jest powiedzenie: Jak dbasz, tak masz....
~Josh
3,3
~dzwon
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Silnik daje radę, ale trzeba go wysoko kręcić. Wygrałem nim pare startów z pod świateł przeciwko mocniejszym autom
4,1
~zenek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Silnik ZETEC jest naprawdę dobrą, elastyczną i w miarę ekonomiczną jednotką napędową która zadowoli pprzeciętnego kierowcę oraz osoby które czasami lubią przyspieszyć jednak nie można od niego oczekiwać rajdowych osiągów
3,4
~adam
Hatchback 1.6 i 16V 88KM 65kW
Mimo małej mocy 88kM ładnie przyspieszał . Masa auta 1105kg
~Pumba
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Bardzo małe spalanie z instalacją LPG. za 70 zł średio przejeżdzam 390 km to doysyć dużo poza tym samochód bardzo dobry jak dla młodego nowego kierowcy super . Troche gorzej jest z układem kierowniczym nie dosc że nie ma spomagania to jeszcze ma wiecej obrotów niż w normalnym samochodzie ze spomaganiem . W trasie nic nie przeszkadza ale gorzej w mieście . Pozatym częsci bardzo tanie .
~mexykanin500
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Bez jakichkolwiek poważnych napraw przy przebiegu ponad 230 tysięcy.
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI Hatchback
6,1
9,8
~GallAnonim1981
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Lałem paliwo, LPG i but w podłodze. Fordy mają bardzo elastyczne i dynamiczne siliki.
~Akardo
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Najlepsza rzecz w tym samochodzie.
Ford Escort VI Hatchback