Lista ocen Ford Escort VI Kombi (56)

3,2
~pf
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Samochód nie jest jakoś strasznie usterkowy. Uważam, że to raczej winna jego wieku i przebiegu, po prostu części się zużywają normalne. Samochód niczym szczególnym się nie wyróżnia na drodze, autko do jeżdzenia raczej na trasie z uwagi na duże spalanie. Słabe przyspieszenie, słabe prowadzenie na drodze. Rdzewieje jak wszytskie Fordy, chociaż mój egzemplarz odbiega od tego stereotypu. Reasumując jak za te pieniądze calkiem dobre auto, dowozi na...
3,8
~Seba
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Mam Escorta Kombi 1,8 TD z intercoolerem i naprawde nie moge na niego zbytnio narzekac. Ubogo wyposarzony, ale duzo potrafi przewiezc (najwiekszy ladunek to drzwi 100x200 cm - gdzie indziej sie nie zmiescily, a do mnie tak). Jak na wiek auta (1993 rok), to calkiem jest ekonomiczny i niezawodny. Zmienie go niedlugo na cos lepiej wyposazonego (chyba Mondeo 1,8 TD), ale i tak zdania o nim nie zmienie. Autko w miare dobre, za przystepna cene.
~Makler
Kombi 1.4 73KM 54kW
Ogólnie pozytywnie, nawet bardzo. Mam wersję "skandynawską" bez możliwości wyłączenia świateł - ciekawa opcja. Jestem 3cim właścicielem. Naprawde fajne auto, szczególnie do pracy...
~Piotr, FORD Escort 1,6+gaz 16V 90KM
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ford Escort 1995rok 1,6 16V 90KM kombi z przebiegiem 270.000km. Jestem z niego bardzo, ale to bardzo zadowolony. Zrobiłem nim 90tyś km. Musze przyznać, że trafiłem na świetny egzemplarz, wręcz niezawodny.
2,2
~kniaź
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Ogólnie katastrofa, choć miałem malucha i było gorzej. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
3,2
~Seba222
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Auto kupiłem jako 13-to letnie w nienajlepszym stanie technicznym, z nieznanym przebiegiem (prawdopodobnie około 0,5 mln km).ZApłaciłem za niego naprawdę niewielkie pieniądze, przejechałem do dzisiaj ponad 50 000 km i nie miałem poważniejszych sterek (a robiłem trasy po 600 km). Generalnie, gdyby nie to, że korozja go zjada z każdej strony i ogólnie juz sie sypie ze względu na wiek, to nie był by to zły samochód, zwłaszcza, za tak małe pieniądze.
~marak
Kombi 1.4 75KM 55kW
Nie jest to jakies super auto, tylko rodzinne kombi a mimo to jestem z niego bardzo zadowolony i jeśli przyjdzie mi go sprzedać to z żalem. Bardzo wygodne, przestronne i funkcjonalne. Prowadzi się dobrze, a dbając o niego na bieżąco auto odwdzięczy się dobrą formą. Zawsze zajechałem nim tam, gdzie potrzebowałem.
3,6
~KonradO konrad888@autograf.pl
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Zadbany egzemplarz polecam gorąco ( nie musi być ładny tylko wszystko w termianach wymieniane ), nigdy sprowadzonego bo są strasznie wytłuczone i nienadają się już raczej do niczego ( kolega kupił z 93 1.6 16v i się ciągle sypie, jak sprowadził blachy były idealne,a coć dba to już jest strasznie)
~Tomek
Kombi 1.3 60KM 44kW
Za takie grosze ile jest wart nic innego nie wchodzi w grę. Samochód jest w rodzinie od samego początku, a ma w tej chwili lat 14. Jak na takiego emeryta to można powiedzieć że jest jak osiołek, wolno, ale niezadownie jeździ i to jest jego główna zaleta. Dochodzi wielkość kombi plus tanie i dostępne części oraz serwis. Tego samochodu nie opłaca się sprzedawać...
~kierowcaforda
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Dobry, tani, wygodny i pojemny samochód. BMW to może nie jest ale w sam raz można na niego zamienić malucha,od którego jest ekonomiczniejszy i o niebo większy i wygodniejszy.
Ford Escort VI Kombi