Lista ocen Ford Escort VI Kombi (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pf
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jeśli kupisz za max 5 tyś w miarę zdrowego, bez dużej ilości rdzy i ze sprawnym silnikiem - uwaga na uszczelke pod głowica i ubytki oleju oraz płynu chłodniczego. Ten silnik nie powinien zjadać oleju, no chyba że śladowe ilości. To dowiezie Ciebie i twój bagaż na miejsce. Samochód do przemieszczania się tylko tyle, żadnej frajdy z jazdy.
~marak
Kombi 1.4 75KM 55kW
Auto kupiłem za 9tyś i przez niecałe półtorej roku musiałem zainwestować w sumie 800zł. Części dość tanie i łatwo dostępne. Najlepiej naprawiać u znajomego mechanika, ale dobrego. ASO policzy drogo za oryginalne części.
~cichy
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Chyba przepłaciłem choć kupując myślałem ,ze robię dobry interes:-) Wnętrze milutkie, kokpit najadniejszy jaki znam. Niestety klapa zamykająca koło w kombi nieznośnie stuka. Jakość wykończenia duża ale te awarie drobiazgów...
~Egon
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Jakosc auta jest dobra. Czasami lubi wyskoczyc rdza, ale kiedy bedzie sie zabezpieczalo srodkami konserwujacymi to wiekszych nalotow rdzy nie powinno byc. Jak na ta klase auta - cena jest przystepna
~Seba
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Za taka cene nie kupie chyba lepszego auta do ciezkiej roboty. Duza pojemnosc kombiaka, z mala paliwozernoscia daje naprawde spore mozliwosci przy oszczednej jezdzie.
~kml
Kombi 1.4 75KM 55kW
ceny szczególnie ostatnio śmieszne choć wiadomo samochod a samochod kupisz za 7 szrota i sie rozleci za chwile a mozna kupic drozej i nic nie dokladac, jezdzic i miec wszystko w ....
~Piotr, FORD Escort 1,6+gaz 16V 90KM
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Sam dałem dużo - 10.000, dziś mój jest wart ok.6.000 i warto, za te pieniądze rewelacja, choć nie ma co ukrywać, że znajdzie się jakaś inna super fura.
~Rumcajs
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Za kilka złotych jeśli ktoś ma szczęście może kupić auto dobrze wyposażone i mało awaryjne
~kniaź
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
tanio kupiony, ale trzeba stale coś dokładać - średnio trzeba liczyć ok. 100zł na każdy przejechany tysiąc.

Usterki Ford Escort VI

Ford Escort VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kierowcaforda
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Jak na samochód kupiany za 20 euro i po dwóch latach i 20000 km sprzedany za 2000 PLN idealny!
Ford Escort VI Kombi