Lista ocen Ford Escort VI Kombi (29) - Widoczność

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pf
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
W przypadku kombi wiesz gdzie kończy się tył auta. Z przodu też bardzo dobrze. Chociaz słupki przednie są troche za pękate i przy zakrętach, brudnej szybie i po zmroku jest martwa strefa.
~Vanos83
Kombi 1.3 60KM 44kW
Dobra widzocznośc we wszystkich kierunkach, dobrze sie Escorterm Kombi parkowało. Teraz mam kilkuletnią A6 Avant i nie widze do tylu nic.
~marak
Kombi 1.4 75KM 55kW
W porównaniu z hatchbackiem (toyota corolla ´98) to pełna rozpusta. Trzeba tylko uważać na tylne zderzaki przy cofaniu - to jednak dlugie auto.
~Piotr, FORD Escort 1,6+gaz 16V 90KM
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Rewelacja. Mam kombi - cofam na 5cm od latarni lub innego auta. Do przodu, jak i na boki też super. Świetne lusterka, wszystko widać, brak martwego pola :)
~Seba
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Mimo, ze to kombi, to widcznosc w kazdym kierunku jest doskonala. Parkuje sie super, autko mozna doskonale wyczuc, pomimo jego dlugosci.
~cichy
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Przód o.k. choć trzeba się przyzwyczaić do lusterka wstecznego ,które jest na linii wzroku duzych kierowców. Tył jak cięmogę. Mam kombi.
~Toudi
Kombi 1.3 60KM 44kW
Siedząc za kierownicą nie dość że wygodnie to jeszcze mamy pod kontrolą wszystko dookoła ;]
~Seba222
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Tutaj naprawdę jest nieźle - mimo, że kombi, to auto można naprawdę dobrze wyczuć i nie ma z nim problemów.
~Tomek
Kombi 1.3 60KM 44kW
W żadnym samochodzie nie miałem tak dobrego wyczucia i widoczności jak w Escorcie kombi.
~kierowcaforda
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
W kombi szyby są do okoła i nie ma problemu z parkowaniem. Zewneczne lusterka całkiem duże.
Ford Escort VI Kombi