Lista ocen Ford Escort VI Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW 1992-1995 (11) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~czekaju, czekaju@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jeśli jest wszystko nowe to gra gitara. Schody zaczynają się po kilku tysiącach na polskich drogach. Zawieszenie bardzo słabo wytrzymuje nasze drogi. Naprawa zawieszenia raz w roku, plusem jest to że jest tanie. Ja mam dwa kpl. wahaczy które oprawiam sobie na spokojnie i jak nadchodzi godzina zero, szybka wymianka. Wszystko zajmuje 2godz.
~pf
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wybijające się łączniki stabilizatorów - średnio co 7-8 tyś km. Zużyte silentblocki (tuleje metalowo-gumowe)Za bardzo przechyla na zakrętach. Słabo tłumi nierówności (mam nowe amortyzatory przednie, więc to nie ich winna). Zawieszenie mogło by być lepsze.
~Rumcajs
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Samochód dobrze trzyma sie drogi, po kupnie musiałem wymienić gumy na wahaczach, końcówki drążków kierowniczych i łączniki stabilizatora. Później nic się nie działo
~Piotr, FORD Escort 1,6+gaz 16V 90KM
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Dobrze trzyma się drogi. Na nasze drogi super. Nic nie stuka, puka etc. Niestety u mnie mam problemy z nadsterownością.
~cichy
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Przednie zawieszenie:-( swoznie, końcówki, no i gumowe elementy. Nie jest to mocna strona ale na szczęście nie droga.
~czarnowąs
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
zawieszenie słabe podgłaszam radio żeby nie słyszeć stuków i puków nie bede tego naprawiał już
~jozek
pewny istabilny,przy 150 km /h bez zadnych wyczuwalnych drzen kierownicy